Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez apakomplexus? Van valami...

Ez apakomplexus? Van valami baj velem? Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Vannak elveim, ilyen például, hogy egy férfinek udvarolnia kell a nőnek, udvariasan, le kell vennie a lábáról a lányt. Hogy a nőnek a tartása szerintem a vonzereje, hogy nem adja magát mindenkinek, csak aki arra érdemes. Nem volt még barátom, mert nem találtam meg azt a perzselő szenvedélyt, amit keresek. Nem találtam meg azt a férfit, aki büszke arra, hogy a barátnőjének nevezhet, hogy szétfeszíti a magabiztosság, mikor kezét fogva sétálok vele az utcán, és persze ezeket az érzéseket viszonzottan is megvan. Nem találtam még meg azt a férfit, akinek odaadnám önmagam, teljes egészében, hogy a kapcsolatunk koronája legyen a szeretkezés. Nem vagyok híve a bulis ivászatoknak, vagy a wc-ben lezajló légyottoknak. Keresem azt a bizonyos varázst, hogy a tűz, amely bennem ég, maximálisan a páromnak adhassam.. Hogy szerethessem, tüzesen, forrón, szenvedélyesen azt a bizonyos férfit. Mi itt a bökkenő? Hogy nálam 5-15 évvel idősebb pasik tetszenek. Egyszerűen tudom, hogy ők érettebbek, magabiztosabbak mint a korombeli társaik (tisztelet a kivételnek), de tényleg csak őket látom meg. Van ilyen férfi egyáltalán? Tudom, hogy nem könnyű nekem megfelelni, de ha egyszer megszeretek valakit, nagyon szeretem... Nálatok mennyi az elfogadott korkülönbség? Rendben vagyok? Istenem teljesen tanácstalan vagyok, mikor meglátok egy jóval idősebb férfit, mert a szívem hevesen kalimpál, mosolygok és ha mer kezdeményezni sokat beszélgetek vele. Volt már példa rá, csak ő 20 évvel volt idősebb és volt barátnője, én meg nem teszem tönkre a kapcsolatát senkinek. Gondoltam az apakomplexusra, de apumat imádom, vannak veszekedések, de szerintem.mindenhol akadnak. Nem tudom, de néha teljesen elszomorodom, hogy mi lehet a bajom... :/ :(

Segítsetek nekem, válaszoljatok, kérlek, köszönöm előre is! :)

18/L



2014. júl. 13. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem, nincs apakomplexusod, ez nem az. Biológiailag benne van a nők nagy részében, hogy az idősebb pasik vonzzák őket. Tudod, idősebb, tapasztaltabb. Ahogy a pasikban is benne van, hogy a fiatal nőket/lányokat részesítiuk előnyben, mivel a szaporodási ösztön még mindig bennünk van, és a fiatal "nőstény" termékenyebb.

Na, de ennyit a bioszóráról. :)


Nekem sem tetszette soha a korombeliek, mert hülyegyerekeknek gondoltam őket, mindig az idősebbeket néztem meg. Először kb. 15 évesen lettem "szerelmes", én 9.-es voltam, ő 12.-es. Tudod, ez ilyen plátói volt, egyrészt én még gyerek voltam hozzá képest, másrészt volt is barátnője.

A férjem csak 3 évvel idősebb nálam, de amikor megismertem, tudtam, hogy ő nem egy hülyegyerek, látszott, hogy érettebb belül sokkal. Én akkor voltam 18, ő meg 21.

És annak ellenére, hogy Ő van nekem, ugyanúgy megnézem az idősebb férfiakat :P

Igazából Te nagyon is jól és normálisan gondolkodsz, én ugyanígy voltam és vagyok is ezzel:


"egy férfinek udvarolnia kell a nőnek, udvariasan, le kell vennie a lábáról a lányt"


Szóval nem a "Jó a s.gged, kő kóla?" féle csajozás, mert attól a belem kifordul. Egyszerűen Te is meg én is konzervatívabbak vagyunk, ennyi, vágyunk a szépre és a romantikára :)


24L

2014. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ezeket a sorokat! Megmosolyogtattál. :) Van remény.. :)

Persze, hogy megnézed, hiszen hűséget fogadtál és nem vakságot! :) A biológia része az Előttem sem volt tudatlan tartománya a problémának, csak én nagyobb gondnak gondoltam ennél... :)

Romantika.. No igen, bár nem a nyálasan csöppenős, de igen, azt hiszem kell egy kis csepp varázslat. :) Igen attól én is a falra mászom, ha valaki ezzel köszöntene, Pláne, ha komolyan is gondolja, abból Úgyis koptatás lesz. :/

Köszi még egyszer! :)

2014. júl. 13. 18:19
 3/3 anonim válasza:

Nagyon hasonlóan gondolkodom én is,és nagyon jól esett olvasni a soraidat,mert ritka az így gondolkodó ember a korosztályunkból,és az embernek persze mindig jól esik,ha hasonló gondolkodásmóddal találkozik,főleg ha más által ilyen gyönyörűen vannak megfogalmazva az érzései.:)

Mivel én is ebben a cipőben járok,természetesen sokat gondolkodtam ezen,és kutattam az interneten,és arra jutottam,hogy nem apakomplexus.Hiszen az apakomplexus mindenképpen azzal jár,hogy a férfiakban abszolút a saját apánkat vagy egy apa-pótló figurát kellene keresnünk.Ez pedig bennem biztosan,és szerintem benned sincs meg.Egyszerűen arról lehet szó,hogy a korunknál érettebben gondolkodunk,és ez romantikára való igénnyel,és (ebből a szempontból) konzervatív gondolkodással társul.És ezen három dolog közül egy átlagos tinédzser fiú egyiket sem tudja nyújtani.Nekem sem volt még barátom,hiszen ahhoz,hogy egy érett férfi valamit akarjon tőlem,előbb meg kéne,hogy ismerjen,de ideáig még nem jutottunk el.De én tudok várni arra a személyre,aki megmozgatja a fantáziámat,akivel úgy fogom érezni,hogy bele tudnék szeretni...Szóval azt nem tudom,hogy "rendben" vagy-e,de gondolom az jelez valamit,hogy nem vagy egyedül ezekkel az érzésekkel.Ja,én egyébként még a tizenhetet sem töltöttem be.

2014. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!