Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsa az élet?

Miért ilyen furcsa az élet?

Figyelt kérdés

Néhány példát írok,hogy jobban érthető legyen.

Akartam egy régi filmet.Ég veled barátom francia film.A.Delon,C.Bronson filmje.Amint lett internetem annak idején állandóan kerestem.Még a Duna tv-nek is írtam levelet,hogy mikor adják le újra.Válasz is érkezett,de nem adták le.Eltelt így 5év.Aztán egy nap azt mondtam apámnak.Ennyi,én már nem várom tovább ezt a filmet.Bementem a szobámba és sírtam.Másnap megláttam egy torrent oldalon.Letöltöttem,belenéztem az első pár percbe,és azóta sem néztem meg.Másik példa.Békét akartam egy emberrel.Évekig haragudott rám.A múltkor megkérdezte hogy vagyok.De már nem jelentett semmit sem az érdeklődése.Miért ilyen az élet,hogy akkor adja meg amit szeretnék,amikor mér nincsen jelentősége...És tényleg nem érdekel már utána a dolog.Olyan mintha szerettem volna egy rollert 5évesen,és 30éves koromban kapnám meg akkor már minek ? Ma is egy ilyen dolog történt.Évek óta vágyom külföldre kimenni dolgozni.Már csak 2hónap kellene,minden rendben van,minden megvan de már nem vonz.



2014. júl. 14. 10:52
 1/1 anonim válasza:
hát ha ez megnyugtat velem is történtek ilyen dolgok. Ha az élet egy program, akkor valamit nagyon elírtak benne. ;)
2014. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!