Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki miért nem hisz istenben?

Valaki miért nem hisz istenben?

Figyelt kérdés
Én hiszek, csak szeretném tudni hogy valaki miért nem hisz mert én úgy gondolom hogy minden embernek szüksége van valakire aki meghalgatja és aki őt úgy szereti ahogy van..... Mert isten mindenkit ugyan annyira szeret és nem értem hogy valaki ennek ellenére miért nem hisz benne, miért nem szereti........ 12/L

2014. júl. 24. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Azért mert sokaknak kézel fogható dolog kell ahoz hogy valamiben higyenek.

Valakivel ez meg is történik (szerencsés), valaki csak beleszületik egy hívő családba, az eleve hisz, mert így nevelik.

Am szép dolog hogy így kinyílvánítottad hogy hol állsz, sokan ezért leszólnak :/

2014. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt de amúgy a gondolataimkat se tudjuk "kézen fogni" de még is tudjuk hogy vannak....... :D
2014. júl. 24. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

" minden embernek

szüksége van valakire aki

meghalgatja és aki őt úgy

szereti ahogy van"= ilyen egy barátnő/feleség vagy barát/férj persze van kivétel.


és pl honnan tudodd hogy létezik

és ha létezik honnan tudod hogy szeret ?

és ha szeret attól miért lesz jobb az életem ?



és végezetűl te azt nem érted hogy miért nem hisznek én meg azt nem értem hogy miért hisznek istenbe.

2014. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
hívő családba születtél?
2014. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen abba de az én családom nem a kezdetektől fogva volt keresztény.....
2014. júl. 24. 16:09
 6/15 A kérdező kommentje:

2, válasz adó

Onnan hogy én már láttam és megtapasztaltam a szeretetét....

És én sztm. Minden embernek kell egy olyan aki MINDIG szereti és nem kezd el vele veszekedni......

2014. júl. 24. 16:12
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Én a Micimackóban hiszek. Ő pont annyira létezik, mint a te istened, csak még jobban szeret mindenkit.
2014. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy így gondolod
2014. júl. 24. 16:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnálj te engem. Engem nem kötnek papok által kitalált szabályok, én szabadon kefélhetek akivel akarok (de akár ki is verhetem, ha nekem jól esik), káromkodhatok ha éppen ahhoz van kedvem, sőt, szabad belátásom szerint dönthetek egy csomó dologról.


Ellentétben veled.

2014. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És még csak attól sem kell tartanom, hogy Micimackó szolgái megerőszakolják a kisfiamat.
2014. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!