Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti megváltoztatnátok a nevetek...

Ti megváltoztatnátok a neveteket, ha így hívnának?

Figyelt kérdés

Viktóriának hívnak, de nagyon nem szeretem :/


Még csak becézni se lehet normálisan


L


2014. júl. 31. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nem változtatnám meg. Ezt a nevet azért igencsak el lehet fogadni, még ha neked nem is tetszik. Becézni pedig sokféleképp lehet. Egyiksem tetszik?
2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Egyedül a Viki becézést hallom mindenütt, az meg olyan elcsépelt, elcsengett.

Mind a 20-on valamennyi Viktória az, akiket ismerek.

2014. júl. 31. 15:05
 4/17 A kérdező kommentje:
*lecsengett
2014. júl. 31. 15:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem normális név. Viki, Vika, akár Vica, teljesen jó.

Akkor változtatnám meg, ha Eufrozinának, Dzsesszinek, Özsébnek, Ninettának, Afroditének, Arikának hívnának. Vagy annyi idétlen lánynevet olvasni itt, kisgyerekes anyukáktól, bővel sorolhatnám még.

2014. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem, mert szerintem szép.

Becézni is sokféle módon lehet: Viki, Vikcsi, Vikcsó, Vica, Vika, Vik, Vikóc, Vikóca,

Ria, stb.

2014. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
55%

A Viktória bár nem annyira egyedi, de szerintem gyönyörű név. Kortalan, nem régimódi, szép nőies a hangzása és a jelentése is pozitív. :)

Én tutira nem változtatnám meg, ha így hívnának. :)

És az sem igaz, hogy nem lehet becézni: Viki, Vica, Vivi, Vicus, Vikka, Vitti, Tori, Ria, Rori. :)

2014. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is Viktória, őt Torinak hívjuk pont azért, mert utálja, ha vikizik. Az nem tetszene?
2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nagyon tetszik, az egyik kedvenc nevem :)
2014. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a nevemet. De úgy fogom fel, mint egy kód. Betűkből álló kód. Aztán, hogy minek hívatod magad az más kérdés. Beceneved bármi lehet. Hogy hivatalos papírokon mit írsz alá az meg tökmindegy. Olyan mint a személyi szám, egy azonosító.
2014. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!