Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ERlegem van a gyakori kérdések...

ERlegem van a gyakori kérdésekben állandóan zaklatnak miközben mások normális választ kapnak, én megosztom a facebookon és azon keresztül találják meg a beszolók a kéáőrdésemet mindig cvsak felzaklatnak még jobban. Mit csináljak elenük?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 14:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Legalább vállald föl ,h nem tudsz helyesen irni .

Ne arra fogd ,h " mert valaki beléenyom egy gombot a hátam mögül" !!

Ne oszd meg ! Ennyi az egész ! -.-

2014. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Miért attól boldog leszel csak kárhjogy nem tudod milyen az életem idebent a lakásban azért nem fogom másra csak az igazat mondom a húgom nyomott bele jó mertha az igazat mondom azt direkt nem hiszi el senkki csak az a rendőrség akio bekamerázta a lakásunkat azt csá
2014. aug. 13. 20:48
 13/20 anonim ***** válasza:
Na, egyre jobbkat találsz ki. És persze most is ott volt a húgod a hátad mögött.
2014. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
És te honnét is tuodod egyáltalán hogy én kitalálom ezeket vagy sem?Amúgy igen van egy húgom neked van húgod?Vagy Nem lehet sem nővérem sem húgom sem,mert a kedves válaszadó annyira ismer engem esetleg?vagy tudja a nevemet?Ha tudod hogy hívnak engem írd le ide na.
2014. aug. 13. 22:04
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez már kezd kifejezetten szánalmas lenni.
2014. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

vegyél már vissza egy kicsit magadból !

nem tudsz irni ember !

szánalmas ,h ezt a húgodra fogod !

na meg amugy is annak ,amit leirsz semmi értelme sincs !

hát nem tudsz fogalmazni!!

2014. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ti vagytoka szánalmasak nem igaz már hogy be kel szólni jaj az interneten mindenkinek nagyobb a szája mint éllőben én nem veszekedni akarok itt idegenekk légyszíves hagyj békén mert ez zaklatás
2014. aug. 15. 14:06
 18/20 A kérdező kommentje:
nem akarok idegenekkel veszekedni kóti vagytoka szánalmasak senki másnak nem szólnak be enyire csak a Sohár Anikónak akinek be kel szólni a csúnyaláűnynaka retardáltnak
2014. aug. 15. 14:07
 19/20 anonim ***** válasza:

Te is ugyanúgy beszólogatsz.


A Te bajod, hogy ha kriitzálnak, megsértődsz, úgy állítod be, hogy az egész világ összeesküdött ellened, de egyetlen betűd nem utal arra, hogy a saját hibádat elismernéd. Ehelyett hepciáskodsz, és kitalálsz egészen abszurd kifogásokat, minthogy minden egyes alkalommal a húgod mögötted áll, és nyomogatja a billentyűzetedet, ezért van minden második szavadban gépelési hiba. Csak azt nem értem, akkor miért nem javítod ki, vagy küldöd el a húgodat...

2014. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ha elimsertem a saját hibámat most it akor te boldog leszel és nem fogják lketöröltetni a kérdésemet úgyí mint a szomszédról szólót?
2014. aug. 15. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!