Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a fiú, aki...

Úgy érzem, hogy a fiú, aki mindig rám szokott írni a Facebook-on, szerelmes belém! Mindig amikor fönt vagyok, ír üzenetet. Megtudhatom esetleg valahonnan, hogy ő mit érez irántam, anélkül, hogy szemtelen lennék, vagy megbántó?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 09:39
 1/3 skywalker13 válasza:
megtudhatod ha megkérdezed nyiltan mért félnek a csajok az érzelmeiket kimutatni mindig a fiukat kell tönkrevágni úristen szerelmes belém miez a hozzállás örülj neki vagy ragaszkodj egy olyanhoz aki jól néz ki van pénze üt ver és a kutyája vagy. Szerintem tök jó dolog hogy érdeklödik utánad ne habozz tudd meg mit akar és ne bántsd meg
2014. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megtudhatod-e?! Persze, rákérdezel.. Ez miért lenne szemtelenség vagy bántó? De ha lehet ne facebookon kérdezd meg, az már kicsit bunkóság xdd
2014. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okké....
2014. aug. 15. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!