Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki ha 13 évesen még nem...

Ciki ha 13 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és még nem volt pasim. Az osztályomba majdnem mindenkinek van/volt csak nekem nem. Páran szekálnak is ez miatt.. Ez ciki? Egyenlőre még nem is akarok, de van/volt olyan aki megragadta a tetszésem, de félek is a kapcsolatoktól. Szerintem még ráérek. Szerintetek??

2014. aug. 15. 21:54
 1/7 betti000000nuku válasza:
Nem:D
2014. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled kérdező.

Még bőven nem kell siettetni a dolgot, és aki ez miatt téged lenéz, az ostoba :)

Tedd úgy ahogy te érzed, ne mások mondják meg hogy mit csinálj. Ha szerinted még korai, és te erre nem vagy kész ,akkor ne csináld.

Sajnos ezek a lányok csak azért szedne kfel srácokat hogy elmondhassák magukról h "ő is megvolt".

Te gondolom meg minőségre vágysz, mármint pasi szemszögből majd és nem csak azért lesz majd fiúd h elmondhasd hogy "igen volt pasim és le is feküdtem már vele, mindezt 14 évesen"...


Szerintem te csinálod jól :)


20/f

2014. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne adj mások véleményére! Legalábbis olyanokéra ne akik emiatt cikiznek. Egyáltalán nem ciki.
2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez nem cigi,de én már csináltam 14 éves lányokkal is,de azok se bánták meg hogy elvesszítették,de viszont ismerek olyat aki 18 éves fejjel már szégyelte h elvesztette 14 évesen! Szóval ráérsz 17 éves korodig
2014. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kicsit se az
2014. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aurora117 válasza:
ez nagyon gáz, biztos béna csaj lehetsz... Ilyen hülye kérdést hogy lehet föltenni?!!??? Nekem 17 évesen nem volt még
2014. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem legalább egy normális csaj vagy :) :)
2014. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!