Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális hogy rosszul...

Ez normális hogy rosszul vagyok ha eszembe jut hogy hamarosan iskola? Mitől van ez? 14/L

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 22:34
 1/8 anonim válasza:
Én is így vagyok vele... Félek a 8.-tól. 13/L
2014. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mit értetek rosszullét alatt? Mit éreztek olyankor?
2014. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en azt ertem rosszullet alatt, hogy kicsit elkezd fajni a fejem, szivem az ver, es mintha tenyleg vmi belso nyomas lenne a melkhasomban. mintha a lelkem nyugtalankodna. ( pedig nem hiszek a lelekben. nincs lelek csak az agy reakcioja a kulso tenyezokre)
2014. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3# te egy hulye vagy. Nem hiszel a lelekbe? Nem fogsz ujá szuletni
2014. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyémántlány ***** válasza:

Persze, hogy normális. Nekem kiszáradt érzete lesz a számnak, és nagyokat kell sóhajtoznom, mert úgy érzem, hogy "ül" valami a mellkasomon.

Nagyon nehezek ezek az utolsó napok augusztusban, az ember már automatikusan ráparázik a sulikezdésre. De ez az első pár nap után el fog múlni, amint belerázódsz az iskolai életbe.

Hogy mitől van? Szerintem ez a test normál reakciója. Nem nagyon lehet ellene mit tenni, el fog múlni, erre gondolj.

2014. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :) a 8-tól nem kell félni :) sokkal könnyebb mint a 7. ;) (legalabbis nekem az volt)
2014. aug. 31. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Általános iskola? Féltek?

Középiskola? Féltek?


Menjetek majd egyetemre, ott aztán félhettek... :D Kibuktam 1 év után....


Amúgy nekem is görcsbe rándul a gyomrom, ha rágondolok, idegileg felkúrom magma, h megint csak a retkes suliba járkálás minden nap, hál istennek, utolsó évem lesz a szakmámban, elvégzem, azt soha többet iskola.. Inkább járok melózni egész nap, mint, h ott rohadjak a suliba, legalább a munkából van pénz, az üldögélésből nincs..

2014. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%
Xd sràcok..akkor az első munkanapotokon szìvrohamot kaptok? De most komolyan xdxd
2014. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!