Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek az új osztálytársamtól....

Félek az új osztálytársamtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemreg jott egy uj lany az osztalyba. Folyton feketebe van, AC/DC-s es Marilyn Mansonos felsoben is lattam, ebbol kovezkeztetni merem, hogy rockker. Ha ranezek el tudom kepzelni , hogy egy kessel elvagja a torkom. A tobbiek kedvesnek mondjak, es erdekes szemilyisegnek, de en felekvtole. Mit tegyek?

2014. okt. 3. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ismerted még meg annyira. Adj neki egy esélyt. Ahol 30-an vagytok osztályterembe, nem fog semmi késes dolgot csinálni, egyébként nem biztos, hogy félni kell tőle illetve az sem, hogy a fekete szín a rockerre utal az esetében.
2014. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiatalos gondolkodás..

Bárki,bármikor bármilyen ruhába öltözhet,attól még az ember ugyanaz marad..

2014. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lol. Hanyadikos vagy? :D Ne félj tőle, menj oda hozzá egyszer, meglátod, hogy tök normális.
2014. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8.-os vagyok :)
2014. okt. 3. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Előítéletes vagy, külső alapján ítélsz, félsz a "mástól"... Mindössze ennyi bajod van, de ezt majd kinövöd.

Próbálj meg beszélgetni vele, megismerni, nem fogja átvágni a torkod :D

2014. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is fekete bandás pólókban, szegecses csuklószorítóban járok. Ennek ellenére a közeljövöben senkit sem szándékozok csak úgy leszúrni, inkább beszélgetek azzal, aki odajön hozzám. Nem önfényezés, de én eddig csak normális/jófej rockerekkel találkoztam (és nem szúrtak le:D). Szerintem előbb beszélgess vele, ismerd meg.
2014. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én csak annyit tudok, hogy amikor én 7. es voltam akkor én is feketében jártam és mindenki félt tőlem és ez nagyon rosszul esett és nem voltak barátaim se. de én emelet nem voltam rossz, és nem akartam senkit se kinyírni se bántani ezért úgy gondolom nem kéne tartózkodnod attól a lánytól sem
2014. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miêrt akarná egyátalán csak úgy ell vágni a torkod.? :D
2014. okt. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Esetleg pszichopata, mint én.

Ha kiderül, hogy tényleg az, irányítsd hozzám!

2015. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!