Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eljön valaha az idő amikor...

Ottó5 kérdése:

Eljön valaha az idő amikor végre beismerik az emberek, hogy nincs isten vagy egyáltalán nincs esély erre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 11:11
 1/3 anonim válasza:
jelenleg több a hívő ember...de azt mondják a tudósok hogy az évek során egyre kevesebb hívő ember lesz.tehát igen,eljön majd az az idő amikor minden ember (vagy majdnem minden ember)beismeri hogy nincs Isten.Bár szerintem az a variáció hihetőbb hogy Isten teremtette a világot...mind az hogy a majmokból lettünk... mert hát ha sok is a hasonlóság...elég "gáz" lenne :)
2014. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, én megátalkodott szkeptikus vagyok, sőt talán agnosztikus is, de azt mondom, nagyon nagy baj lenne, ha erre egyszer rájönnének az emberek. Istenre szükség van, akkor is ha csak mese.
2014. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
majd ha jön egy meteor a Föld felé, és nem lesz aki megállítsa, na meg isten se segít, akkor talán rádöbbennek.
2014. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!