Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyet lehet? Körömlakk + uv gél

Ilyet lehet? Körömlakk + uv gél

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nővérem műkörömmel akart foglalkozni de végül elment tőle a kedve, sok cuccot vett hozzá. Mind meg is van, féléves és bontatlanok. Sok uv gél, fénylakk, primer, ecset, reszelő stb. Én még sose csináltam, de szeretnék magamnak csinálni. Suli mellett dolgozok és nincs időm a körmeimre. Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy lehetne összepárosítani a körömlakkot és az uv gélt? Mert úgy hallottam "ledobják" egymást. Hülye vagyok hozzá, de más megoldást nem találok. Volt egy elképzelésem, hogy uv gélre rakok sima körömlakkot, de azt mondták nem lehet. Uv színes lakkokat meg nem akarok venni. Tud valaki segíteni? Ha lehetséges ez a párosítás leírná, hogy készítsem el? Gondolom nem csak gél + lakk kell hozzá.. előre köszi

2014. nov. 2. 12:25
1 2
 11/17 Szőrös Béka válasza:

Én pl CNC programozó vagyok, amit természetesen jogodban áll nem elismerni. Egyébként az ex-em is műkörmös és kipróbáltam már pasiként. Igazából ami ehhez kell, az csupán kézügyesség és kreativitás. Ha ezek nincsenek meg, hiába tanulod meg milyen anyagok vannak, mihez mi passzol stb... (ebben szerintem egyetértünk). Egyébként ügyes műkörömépítő lennék szerinte :D, mert a késügyességem nagyon jó, és mi tagadás kreatív is vagyok. (neki saját üzlete van, igen nagy vendégkörrel).


Viszont biztos vagyok benne, hogy Te a cnc programozáshoz hozzá sem tudnál szagolni... Még, ha érdekelne is téged, akkor is 2-3 év, hogy az ALAPokat megtanuld :)

2014. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szőrös Béka válasza:

és nem értek egyet a #10 hozzászólásoddal sem. Igen is megnézem, megdicsérem az ismerős barátnőket, ha szép a ruhájuk, stb... nem csak az összkép a lényeg természetesen.

Sőt, mint írtam, én is megnézem egy nő körmét pl. a buszon, ha épp ott kapaszkodik előttem, és meg is állapítom magamban, hogy szép e vagy sem. De ennyi, csak egy pillantásra. 5 másodperc múlva már máshol van a szemem és az agyam. Hacsak nem szoknyában van, mert akkor a lábán :D

2014. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Szőrös Béka":

Először is már azt sem értettem miért szóltál hozzá a kérdésemhez, ha egyáltalán nem is értesz hozzá. Persze, nem fogom megmondani, hogy ki szólhat hozzá és ki nem. Jogom sincs hozzá. Viszont ha azt gondolod, hogy ez nem szakma, hatalmas tévedésben élsz. Egyik volt barátnőm is műkörmös lett. Nagyon sok szenvedés árán sikerült elvégeznie a tanfolyamot. Emlékszem volt, hogy éjjel is csinálta és sírva hívott fel, hogy neki ez nem megy, feladja. És kézügyessége nagyon is volt hozzá. Most nagyon sikeres a SZAKMÁBAN. Biztos, hogy hozzá fordultam volna ezzel a kérdéssel is. Sajnos már nem tartjuk a kapcsolatot, így nem tudtam megtenni. Ui: semmivel nem vagy több a másik embernél. Lehet akármilyen végzettséged, ha belül egy nulla vagy. Mert ha így lenézed az embereket, nem lehetsz sikeres a magánéletedben.

2014. nov. 4. 17:24
 14/17 Szőrös Béka válasza:

Kedves kérdező :)

Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, nem azt mondtam, hogy nem szakma, hanem hogy én személy szerint nem ismerem el. De mint említettem ez csak a véleményem! A magánéletem sem tudom, hogy jön ide :), de köszönöm a felvetést, hidd el nem panaszkodom rá ;). Szerencsére kedvelnek a nők, még ha nektek ez másképp is jön le itt, mert véleményt mertem alkotni. Való életben lehet megkedvelnél, mert a legtöbb férfitársaimmal ellentétben, én azért még figyelek nőkre, és hidd el nem vagyok "paraszt" :)

2014. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 Már bocs, de mi az, hogy te nem ismered el? Ez mekkora baromság már. Ugyanolyan sorszámozott, hivatalos szakma, mint a tied, nem vonom kétségbe, hogy a cnc-programozó többet tanul, hogy megszerezze a szakmát, de az utcaseprő pedig semmit sem tanul, attól még az is egy szakma, ráadásul hasznos is, különben retkes lenne az utca. Valóban lenéző volt a hsz-ed és ami még rosszabb, hogy feltehetően az exnőd miatt nézed le a műkörmösöket, szerelmi csalódás miatt pedig igencsak szánalmas egy egész szakmát megítélni.
2014. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szőrös Béka!

Figyelmesen elolvastam. Szerencsére nincs gondom az értelmezéssel. Személy szerint nem ismered el szakmának = szerinted nem szakma. Én pedig a te véleményedre reagáltam. Mi a probléma?

A magánéletedet is hozzácsatoltam a kiábrándító viselkedésedhez. Mivel nagyon sok ember nem viseli el ha lenézik, így nem is kell leírnod, el tudom képzelni milyen 'kapcsolataid' lehetnek az emberekkel. És kétlem, hogy jóban lennénk. Ki nem állhatom a hozzád hasonló embereket.

2014. nov. 5. 10:29
 17/17 Szőrös Béka válasza:

:D

Jó, akkor puffogjál :)

Én boldog vagyok a véleményed ellenére is ;)

2014. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!