Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hagytátok már el iskolábana...

Hagytátok már el iskolábana cipőtöket? :D

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam ma a tesiöltözőben közölte velünk, hogy elhagyta a cipőjét, nem találja, pedig az előbb még megvolt.

Hogy lehet így elhagyni egy pár cipoőt??? Elrejtették? :D

Nem hiszem, kedveli az egész osztály, nem csinálnak vele ilyet. Hülyít minket? Ez az egy elképzelhető nálam, de nem ilyennek ismerem.. :D Ti már hagytátok el valahogy? :D Én még soha, csak sportcipőt hagytam az öltözőben, de a saját cipőm, amiben járok, még soha. :D



2014. nov. 21. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Hát azt nem . De egyszer a gatyámat hagytam el a női öltözőben.
2014. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szándékosan rossz a témakör?...
2014. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
roszz tem de amugy nagyon bena volt ha igy elhagyta a cipojet nem modnom en is egyszer a pulcsimat hagytam el ugy hogy eszre sem vettem vagy volt hogy iskolaban hagytam a taskamat minden konyvel benne vagy taska nelkul mentem el iskolaba:D
2014. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát hagytam én már el mindent, iskolatáskát, pulóver, sapkát, kabátot, de ilyen cipő meg ilyenek még soha. Ezeket se elhagytam, henem inkább otthagytam, de aztán meg is találtam.
2014. nov. 21. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!