Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeritnetek nincs túl sok...

Szeritnetek nincs túl sok kérdés az oldalon?

Figyelt kérdés
Szerintem lassan már át sem lehet látni az egészet. Nagyüzemebn készülnek a kérdések (mintha mostanában gyorsabban), egyik a másik után, aminek az a következménye, hogy a főoldalon legtöbbször csak percekig látható egy-egy kiírt kérdés. Amelyikre pedig nem, jön hamar válasz, az megya süllyesztőbe válasz nélkül. Ráadásul sokszor felesleges kérdések kerülnek ki "győztesen". Szerintetek?
2010. jan. 30. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,de például ez is egy felesleges kérdés:)
2010. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazad van... Ez ellen mi nem tehetünk semmit sajna.
2010. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

figyelj!ne csak a főoldalt nézegesd.én ha van egy kis időm több oldalt végigpörgetek,az engem érdeklő főbb kategóriákban...ha ismerős kérdést látok,akkor azon már túlvagyok.))

sztem nincs baj az oldallal!!

2010. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek: azért raktam ide, mert ebben a kategóriában nincs felesleges kérdés. :)
2010. jan. 30. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem megoldható lenne, hogy az olyan kérdéseket amik 100-szor szerepelnek azokat töröljék. Szóval ha nem kérdezik meg naponta 2-szer az Egészség/fogyókúra témakörben azt hogy hogyan fogyjanak le, meg hogy 50kg-osan dagadtak-e akkor egyszer sem. Szerintem az ilyet ha lehetne jelezni a moderátorok felé hogy töröljék, az jó lenne. Szerelem/szex téma körről nem is beszélve.
2010. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem meg a modik se tudnak éjjel-nappal a gép előtt ülni és mined 3.kérdést törölni..pedig lehetne..


legyetek már önállóak.ami nem érdekel titeket ne olvassátok..És ne legyetek lusták belépni egy-egy kategóriába, ott aztán azokat olvassátok el amit csak ti akartok..


AMÚGY van olyan funkció h.,jelentheted ha már volt az adott kérdés....Csak lehet h.nem egy kérdező teszi fel ugyanazt a kérdést,hanem 100 különböző emberke..mert nem érdekli őket,h.direkt erre van a kereső:O

2010. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*minden
2010. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de. a rekorddöntős kérdések pl. tök fölöslegesek a 7000 semmire nem való "válasszal". mert van, akik chatnek használják az oldalt.
2010. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!