Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem unalmas az élet?

Szerintetek nem unalmas az élet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy rájöttem milyen unalmas az élet.Minden nap ugyanolyan:tanulás,gépezés,fürdés,alvás.Ez az élet végeláthatatlan sorozata.Ezek közül egyik se elég izgalmas.Semmi kaland,semmi harc,semmi akció!Sok Science-fiction filmet nézek és arra gondoltam milyen jó lenne,ha egyik valóra válna.Például volt egy álmom ami egy kicsit a Képlet filmre hasonlított,na mindegy.A lényeg az,hogy milyen jó lenne egy ilyen kalandot megélni még akkor is,ha ilyen a vége.Minden meg lenne benne:egy kis harc,sok tudomány,sok adrenalin és izgalom.Már örülnék az UFÓKNAK is vagy az oroszoknak is.Vagy az,hogy felfegyjék magukat a szellemek és boszorkányok(ha léteznek),hogy az életben legyen mágia és varázslat vagy akár egy kis félelem.

Ti,hogy vagytok ezzel?



2014. nov. 29. 13:53
 1/6 anonim válasza:

:)


Az életben van varézslat, akkor ha csempészel bele.

Az életed nem lehet unalmas akkor, ha képzed magad, és ez jó(!) és nem felesleges időpocsékolás. Például az internetet felhasználhatod arra is, hogy olyan dolgokról szerezz ismereteket, amik mindig is érdekeltek, de valahogyan sohasem vetted rá magad, hogy ezzel foglalkozz.


Ha szeretsz olvasni, (ha nem, akkor próbálkozz meg vele, akár könnyedebb olvasmányokkal is) akkor tudod, hogy a könyv sokkal jobb mint a film, mert van az a bizonyos érzés, amikor a moziból jössz ki, és olyan csalódás fog el a valóság láttán, mert olyan jó lenne a filmben élni..nos egy könyv akár hetekig nyújthatja ezt az élményt.


Hogy ne legyenek unalmasak a hétköznapjaid, tégy számodra szokatlan dolgokat(például összebarátkozhatsz egy koldussal), de légy nagyon kommunikatív, nyitott.



Mert azok a csodák, amikre vársz itt vannak körülötted,az életben. Figyeld az embereket, és magad. Rajzolj, fess(akkor is ha nem tudsz), menj sportolni, képzeld el, hogy nem az vagy, aki(hanem például te nem ebből a korból jöttél, vagy hogy te valójában egy gengszter vagy---ez halál komoly) és játszd el egy napig, viszonyulj úgy a társaidhoz, vagy ha van erre vevő barátod, akkor vele napokig játszhatjátok.


A lényeg, hogy MEGÉLD az életedet. Minden bajával, gondjával. Ha sírni akarsz, akkor sírj, ha nevetni akarsz, akkor nevess, légy szerelmes, félj ha félni kell, légy ember.. :)

2014. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anna0728 válasza:

sztem nem annyira mindig új kalandok várnak és ujjab és ujjabb varázslatos utázás

sztem ilyen egy nap

2014. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóhoz hasonlóan gondolkodom. Aki unalmasan éli az életét, annak unalmas az élete. Aki izgalmat csempész bele, annak izgalmas lesz. Én járok vívni (ott is mindig történik valami :D), imádok olvasni, néha csak sétálok és környezetemet a fantáziámmal dobom fel, valamint benne vagyok a DÖK-ben az iskolában, ahol baromi jó a társaság. Nem emlékszem olyan napra, amikor elfogott volna az az érzés, hogy semmit sem tudok kezdeni magammal.

Ha valami nem tetszik, változtass rajta! :)

2014. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sztem akk nem lenne uncsi az élet ha mindenkinek lenne csillámpónija amin csodaországba járnánk szitakötőt szelidíteni
2014. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen az, kibebszott unalmas. Én inkább a zombikat ölném!
2014. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem de, másnak nem. Basszus, elcsesztem. (Y)
2015. ápr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!