Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vagy...

Hogyan mondjam el neki? Vagy ne is szóljak neki?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy kb. két hónap múlva elköltözünk külföldre. A barátommal már beszéltünk erről, és nagyon nem örül neki, viszont én úgy érzem, hogy a kapcsolatunk megromlott, sőt, már ki is merem jelenteni, hogy nem szeretem őt, és szerintem ő is valahogy így érez, mert már hiányzik az a valami a kapcsolatunkból. Az a kérdésem, hogy tényleg nagyon gonosz dolog lenne csak úgy lelépni? Mármint nem szólnék neki akkor, amikor megyünk, és csak úgy eltűnnék? Ő nem tudja a pontos dátumot, és nem is akarom elmondani neki, még nem is kérdezett rá. Nekem személy szerint jobb lenne, de mit csináljak vele? Tényleg nem tehetem ezt meg vele?


17/l



#kapcsolat #külföld. költözés
2015. jan. 3. 15:07
 1/3 anonim válasza:

Szerintem azért tartozol neki annyival hogy elmondod hogy már nem érzel semmit, és akkor már azt is hogy mikor mész.

Semmiképpen ne lépj le csak ugy!

Beszéld meg vele szerintem.

2015. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján úgy tűnik, te is érzed, hogy mi lenne a helyesebb megoldás.

Később valószínűleg bánnád, hogy nem vállaltad a rövidtávú kellemetlenséget a tiszta lelkiismeret kedvéért. És fordítva: Jó érzés lehet, hogy azt tudod mondani, még a kellemetlenséget is vállaltad azért, hogy tiszta lehessen a lelkiismereted.

2015. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2015. jan. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!