Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek zsarolás ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek zsarolás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb 1.5 éve ismerkedtem s megkértem akkor hogy hagyjuk inkább abba. egyik nap elkezdtünk beszélgetni egy internetes honlapon s ma azzal állt elő, hogy megkeres és csúnn megbánom (minden előzmény nélkül írta ezt csupán annyi volt, hogy nem kapcsoltam be a webcamomat neki...) féljek vagy tényleg megkeres? nem egy városban lakunk... kezdek rettegni tőle s elkeépzelni,hogy mit tehet velem :( mi lehet a megoldás a feljelentésen kívül?
2009. febr. 10. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel vele a kapcsolatot se hogy se.Nem fog megkeresni szerintem,igy számítógépen keresztül sokaknak nagy a pofája.Csak arcoskodik.NYugi,és ne vedd fel
2009. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem fogok vele tartani semmiféle kapcsolatot sem. eddig sem tartottam. szerintem kicsit idegbeteg a fiú... :S
2009. febr. 10. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ne parázz. ahányszor engem próbáltak így megijeszteni, megadtam a pontos címem, és közöltem vele, hogy szeretettel várom.... egyik se jött.


egyébként, ha van bizonyítékod róla, hogy fenyegetett, följelentheted.


nem teljesen értem amúgy. személyesen is ismered, vagy csak neten ismerkedtetek?

2009. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

csakis neten beszéltünk 1x 2x és sms inkább 1.5 éve. én sem értem sajnos...mindössze annyi, hogy szexet akart és nem mentem bele, dobtam még ismerkedés alatt.

nagyon hirtelen jött ez az egész zsarolás dolog, mint derült égből a villámcsapás

2009. febr. 10. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha iwiwen vagy myvipen irt "zárd ki", asszem belehet ugy állitani, hogy nem küldhet neked emailt, se az adatlapodat se nézheti meg.. stb.. nemfog megkeresni!
2009. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne lássa rajtad, hogy félsz tőle! Ez a legfontosabb! Ha azt tapasztalja, hogy erősebb vagy nála, hamar le fog pattanni rólad.

Kis pszichopata hülyegyerek....

2009. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Hülye majom, sz**d le.


Gondolod, fizetne vonatjegyet/benzint, csak azért, hogy utána lesitteljék??


Enyingen lakik néhány ilyen idióta, de azoknak is nagyon keresztbe kell tenni, hogy rászánják magukat egy ilyen projektre...

2009. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
pesti vagyok, volt egy fiú aki győri. na ugyanez a helyzet volt nagyjából, tette magát, hogy jön hozzám és nem fogok neki örülni, de vagy egy hónapig írta folyamatosan, aztán egyszer vissza kérdeztem, hogy na nem jössz? erre megint 1 hónapig zaklatott, és mindenféle dátumot adott meg, hogy mikor jön, meg ilyenek, de télleg nagyon elborult volt.. aztán győri ismerősnek meséltem róla, és kiderült, h ilyen full debil, és valószínűleg azt sem tudja hol van Pest.. szóval ne félj, az ilyeneknek csak a szájuk nagy, lehet ha el is menne hozzád - ami szinte kizárt, ha csak nem ilyen atomállat - akkor nem hogy bántani nem merne hanem meg se merne szólalni, hagyd rá. pár hét és elfelejteni, ha nem akkor az az ő baja. te ne vedd fel vele a kapcsolatot sehogy. ennyi
2009. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves hozzászólásokat! Ma is írt a majom :) azt írta, hogy nemcsak testileg lehet bántani vkit. erreazt írta, hogy majd kirúgat a suliból vagy leéget :S nah kiosztottam képzelhetitek... :) büszke vagyok magamra. kedves utolsó! letiltottam msnről,iwiwről... :) amit tudtam megtettem.
2009. febr. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!