Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik elítélik a melegeket,...

Akik elítélik a melegeket, azok miért? Tudnátok konkrét okot mondani miért nem bírjátok őket?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 16:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:
31%
Fogalmam sincs mitől vagy ilyen agresszív, biztos azért, mert TE okos vagy!Engem minősítgetsz, közben nagy baj van veled! Bizonyára van olyan ismerősöm, aki B, de ő tudja tisztességesen kezelni és kultúrember, ezért nem tudom hogy ki az! A válaszaid minősítenek, de kérlek nyugodj meg, ne légy ideges, pihend ki magad, ha fáradt vagy!
2015. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
15%

"A homoszexualitás is a fajfenntartást szolgálja. Az emberi populáció gradációban van ,gondolom azt nem gondolod ,hogy a létszámunk majd a végtelenségig nő. A homoszexuálisok létszáma azért nő ,mert megállás nélkül megy a gyereknemzés. Az lenne a célja ,hogy dinamikus egyensúlyt állítson vissza ,hogy ne jöjjön létre a degradáció.Az állatvilágban is ugyanígy működik ez. Ha egy populáció túlnépesedik ,akkor sok fajnál a homoszexuális egyedek létszáma megnő ,hogy csökkentse a faj létszámát."

Ezt hol olvastad, a nők lapjában? :D

Az evolúciónak pont az a lényege, hogy kiválasztódás útján az adott környezetben a legéletképesebb marad fent. Ez a fajta önszabályozás szöges ellentétben áll az alapvető evolúciós törekvéssel. Honnantudná egy adott faj vemhes egyede, hogy a faja éppen hogy áll a túlszaporodással és éppen milyen beállítottságú utódot kell a világra hoznia?

Ez is csak statisztikai alapon működik, mint ahogy sok más, nem örökletes jellemző. Akkor sem lenne arányaiban kevesebb meleg, ha nem 7 milliárdan lennénk, csak 7 millióan.

2015. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Van egyébként erre valami tudományos alátámasztás, hogy több a homoszexuális mint egykor? (Én írtam azt, hogy szerintem ugyanannyi, csak többnek tűnik, mert többen felvállalják).

Utolsóval kell egyetértenem, az evolúciónak nincs célja, a szabályozás a populáción belül a természetes kiválasztódás segítségével történik a növekvő létszámmal párhuzamosan az egyre szűkösebbé váló erőforrások, vagy a megváltozó környezeti feltételek miatt. Ilyenkor a környezethez leginkább adaptálódó előnyös tulajdonságok öröklődnek tovább a legnagyobb számban. A nem szaporodás viszont semmi esetre sem előnyös evolúciós stratégia, arról nem is beszélve, hogy a homoszexuálisok is képesek a szaporodásra. És azokban az országokban, ahol a legnagyobb probléma a túlnépesedés, a homoszexualitás sem elfogadott, a többségük családot alapít, szaporodik, mert a táradalom megköveteli.

2015. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
58%

Amit mondtam, annak semmi köze az evolúcióhoz. Gondolom loszart sem értesz abból amit leírtam ,de ez már a te tudatlanságod. Amiket leírtam az mind bizonyított tudományos tény.

"A nem szaporodás viszont semmi esetre sem előnyös evolúciós stratégia"


Mivel a populációnk létszáma már túl sok így is,és egyre több lesz, egy idő után muszáj lesz csökkennie. Ezt a természet elvégzi.De a háborúk is csökkentik a létszámot ,szóval lehet csinálni azt is. (degradáció).


"Utolsóval kell egyetértenem, az evolúciónak nincs célja"

Hát ha te így gondolod ,akkor gratulálni tudok csak hozzá. Ha nem lenne evolúció ,már rég kihaltak volna az élőlények. Egyébként meg hogy tisztában legyél az evolúcióval. Annyit jelent ,hogy minden faj folyamatosan átalakul , kihal ,új keletkezik. Például eltűnt a farkunk ,nincs már kopoltyúnk , vagy 3. szemünk. Ez az evolúció és ez még folytatódik. Például az emberi lábon a kisujj elfog tűnni ,mert nincs semmi haszna ,vagy akár a kék szem is. Egy kék szemű ember érzékenyebb a fényre ,mint egy barna. Ez a tulajdonság kiveszik ,mert nincs "előnyére" a gazdájának. Mielőtt ezekbe is belekötnél ,ez is mind bizonyított tény.


Tudod ,hogy mi az a gradáció , meg degradáció? Gondolom fogalmad sincs ,ezért nem is értetted ,hogy mit írtam.

Ha egy populáció túlszaporodik ,abból később nagy gáz lesz. Vagy te olyan világban hiszed magad, hogy a végtelenségig szaporodhatsz ,vagy mi? Gradáció után mindig jön a degradáció. Sáskajárás? Tudod mi az? Az ember ugyan ilyen most. Azok felzabálnak mindent ,és utána az összes megdöglik(degradáció). Ez minden fajnál így zajlik le ,ha ilyen történik.


"Van egyébként erre valami tudományos alátámasztás, hogy több a homoszexuális mint egykor?"


Hogyne lenne , de egyébként ez nem egyértelmű? Gondolkodni ilyen nehéz? Azért van több homoszexuális egyed ,mert túlnépesedés van. Ahogy mondtam ,ez más fajoknál is így zajlik ,hogy dinamikus egyensúlyt vissza állítson.


Gradáció: A populáció létszám hirtelen megnövekedése(túlnépesedés)


Degradáció: A populáció létszám hirtelen lecsökkenése(kihalás rosszabb esetben)


Ez a kettő mindig követi egymást ,és mindig is jelen volt , és lesz.


"És azokban az országokban, ahol a legnagyobb probléma a túlnépesedés, a homoszexualitás sem elfogadott, a többségük családot alapít, szaporodik, mert a táradalom megköveteli."


Ezt hívják úgy ,hogy primitívség.

2015. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
63%

Inkább te nem értetted amit én írtam. Azt írtam, hogy az evolúciónak nincs célja, nem tervezett, nem törekszik semmire, nem azt hogy nincs evolúció. (vak órásmester)

Tudományos szakirodalmat szeretnék kérni arról, hogy ARÁNYAIBAN több a homoszexuális most, mint régen. (nem baj, ha idegen nyelven van) Elképzelni sem tudom, mi alapján vezethetik ezt le, ha már 50 éve teljesen tabu volt, ha vannak is erre vonatkozó statisztikák, biztos, hogy nem valósak. (Hát még a régebbi időkre vonatkozóan teljesen hiányosak a források).

A gradáció, degradációról: ennek semmi köze a homoszexualitáshoz, mindössze az erőforrások szűkösségéhez, csökkenő erőforrások, vagy természetes ragadozó elszaporodása mellett csökken a populáció is, fordítva pedig növekszik. De ez a születés és a halálozás arányával, és az egyedek élettartamával függ össze, jobb környezeti feltételek, több táplálék mellett több utód, többször és tovább élnek, kevesebb táplálék mellett kevesebbszer szaporodik, kevesebb és betegesebb utódok (azaz hamarabb elpusztulnak, esetleg még azelőtt, hogy szaporodni tudnának). De ez mind az erőforrások szűkössége - szelekció - adaptáció körében működik, nincs benne tervezettség. Nincs olyan populáció amely szándékosan és tudatosan és természetesen szabályozza a születést (az ember is csak mesterségesen), így a homoszexualitás, mint természetes születéskorlátozás sem értelmezhető.

De ha lenne ilyen mégis, az akkor sem a homoszexualitás lenne. Ugyanis a homoszexuálisok szaporodásra képesek, és szaporodnak is, ha társadalmi nyomás nehezedik rájuk. Akkor az aszexualitás nem lenne már inkább megoldás?

2015. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 bárándi válasza:
29%
A homoszexualitás definíciója a következő: A természet önszabályozó képessége a túlnépesedéssel szemben.
2015. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
48%

Elvem az élni és élni hagyni:

ezért addig nem ítélem el a melegeket, amíg átlagos emberként élnek és nem lépnek be az életterembe, és nem alakítják át azt durván (pl. nem akarnak fiatalkorúakat "bemelegíteni").

Volt és van is meleg ismerősöm, a fodrászom is az... DE!!!

Azt gondolom, hogy természetellenes dolog, hiszen a fajfenntartást nem biztosítja.

"sokan csak azért vállalnak gyereket, mert trendi"

Hát, ha valaki nevelt már gyereket, de csak legalább minimális rálátása van a gyereknevelésre, biztos, hogy nem mondana ilyent. Tényleg nagyon trendi a szros pelenkát cserélgetni, a hányást eltüntetni az ágyneműről, stb. Egy gyerek nevelése rengeteg álmatlan éjszakával, törődéssel, felelősségvállalással, és nem utolsósorban anyagi áldozattal jár (meg sok-sok örömmel :-)) )


" a homoszexuálisok is képesek szaporodni" .... ??? Hogyan? tényleg érdekelne, hogy 2 férfi milyen módon képes szaporodni - nő (béranya) nélkül

2015. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
33%

Én nem ítélem el őket, és szerintem az emberek nagy többsége sem. De szerintem az a természetes, ha nő és férfi van együtt, így lesz család, gyerekek, akiket természetesen családban kell felnevelni, férfinak és nőnek, hogy lássák a férfi-női szerepeket, mintákat, hogy ne legyen identitászavaruk, stb.Ha ebből indulok ki, aki "meleg" az nem egy természetes dolog.Nem tehet róla, de szerintem senki sem szeretne "meleg" lenni, ha választhatna.Márpedig ha természetes lenne és mindegy lenne, meleg vagyok-e vagy sem, sokan akarnák ezt az állapotot.

De mint ahogy a heterók sem mutogatják magukat az utcán, és nem szerveznek büszkén felvonulást hiányos öltözékben, megmutatni hogy ők heterók, így a melegeknek sem kellene! Ezzel pont azt érik el, amit nem szeretnének: az emberek utálkoznak, elítélik őket, de nem azért mert melegek, hanem a viselkedésük miatt, azért mert még büszkék is arra, amire azért nem kéne büszkének lenni, hanem simán elfogadni.De miért is büszkék rá? A heterók miért nem büszkék? Ugye értitek, mit kérdezek?

2015. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
33%
Kellő mazochizmussal végigolvastam a remek eszmefuttatásokat.Szerencsére több helyen megjelent az igazi ok,amiért nem szeretik a homoszexuálisokat.A magamutogatás,a kérkedés betegségükkel és állapotuk teljesen normálisként való beállítása az oka a homoszexuálisok iránti ellenszenvnek.Az engem különösen bosszant,hogy egy gyönyörű magyar szót választottak saját megjelölésükre.Tudom ez egy amerikai megjelölés szabad fordítása,de a magyar nyelv ezt a szót mély emberi érzelmek kifejezésére/is/ használja.Nem beszélve a félreértésekről,amikor egy nő kezét megfogva megjegyzi,hogy milyen meleg a kezed,aztán amikor rájön a félreérthetőségre,kínosan szabadkozni kezd. Nem feltétlenül kellene az általuk kirekesztőnek,megbélyegzőnek tartott ám széles körben használt megnevezést használni,de a homo/rövid változat/tökéletesen megfelelő lenne.
2015. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 Keito válasza:
100%

A társadalom többsége elítéli az erőszakos, vagy visszataszító heteroszexuális magatartást is, de a homoszexuálisok önmaguknak köszönhetően, szinte kizárólag így kerülnek be a köztudatba. Erre még nagy erőkkel rájátszanak korunk beteges, elsősorban liberális szabadságértelmező véleményformáló-emberei is, ami ahelyett, hogy megértőbbé változtatná az erre egyébként is érzékenyek táborát, csak még elítélőbbé, még dühösebbé teszi őket.

Az érintettek egy kisebb része nagyban felelős a heves ellenérzésekről, amit szintén a társadalom egy kisebb része fejez csak ki.

A totális elfogadás igénye kritikátlan gondolkodásra utal, hiszen a heteroszexuálisokat sem tolerálja a többség, ha elvetik a sulykot -, a meleg kérdés a deformáltságánál fogva pedig nyilván sokkal kényesebb.

Mint minden deviáns egyén, csoport, vagy etnikum esetében a kulcs elsődlegesen az érintettek kezében van. A többségi társadalom ellenszenvét vagy toleranciáját az a kép formálja, amit az érintettek önmagukról festenek a magatartásukkal.

Az ilyen irányból szárnyra kapó híreknek szinte kizárólag pozitívnak kellene lenni, mert például a többség által már alapjaiban elutasított párkapcsolati, vagy szexuális magatartás kiszámítható előítéleteket von maga után, ezért egy szélsőséges megnyilvánulásra értelemszerűen nem várható el a mérsékelt reakció.

2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!