Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le a cicámat...

Love you baby 5 kérdése:

Hogyan szoktassam le a cicámat a harapásról, karmolásról?

Figyelt kérdés

Van egy kb. fél éves kis cirmos cicánk és valamiért iszonyatosan fél az embertől. 6 hetes korában hoztuk el és nem lett soha bántva meg semmi. Kinti cica de rengeteget van bent a házba, tehát még azt sem lehet mondani hogy esetleg elhanyagoljuk. Amikor közeledünk felé mindig elrohan és ha már nagyon közel van hozzá a kezünk akkor hátradobja magát és belemélyeszti a körmét a kezünkbe és harap. Valamelyik nap megtámadta a húgomat amit eddig még soha nem csinált. Már mindent megpróbáltunk. Amikor idekerült akkor még plüssökkel is körberaktuk a párnáját amin alszik hogy ne érezze magát egyedül és hogy legyen kihez bújnia.


Ha valaki tud nekem segíteni akkor azt megköszönném. :)


2015. jan. 25. 12:34
 1/4 szántóvető ***** válasza:

kézbe véve mit csinál? :)

előbb-utóbb el kell hogy aludjon az öledben,talán akkor hozzád szokik.

2015. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a kezembe veszem mindig elmegy. Próbáltam már azt is hogy amikor föl akart kelni akkor nem engedtem neki és úgymond "visszatoltam" de semmi! :(
2015. jan. 25. 13:44
 3/4 szántóvető ***** válasza:

és ha játékkal közeledsz hozzá?

felfűzöl madzagra cérna gombolyagot vagy ehhez hasonlót [link] és meghimbálod előtte.nem kezd el játszani vele?

2015. jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De játszik vele csak utána nem lehet megsimogatni mert harap és karmol. és nem tudom hogy hogyan szoktassam le erről :(
2015. jan. 31. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!