Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért helytelenítik sokan...

Miért helytelenítik sokan amit tenni akarok?

Figyelt kérdés
Négy évig állandóan ettem az ideget a munkahelyen, vagy kigúnyoltak, vagy úgy beszéltek velem mint a kutyával, vagy pedig trágár és valótlan szavakat mondtak rám. Most hogy elküldtek úgy gondoltam hogy mindent kitálalok megírom a főnökségnek, azt is amiket rájuk vagy egymásról is mondtak

2015. febr. 19. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

munkahelyiterror.blog.hu/

Önnek is van egy története? Írjon nekünk a munkahelyiterror@gmail.com címre!


Én támogatlak pajtás! Adj nekik!

2015. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol a helytelenítőkkel? Teregesd ki a szennyest!
2015. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajrá! Jól teszed!
2015. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert hogy így meg úgy a lelkem meg a mittudomén micsoda izé-mizé
2015. febr. 19. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az utolsó kommentednek annyi értelme van, mint annak, hogy ingyom bingyom tálibe...

Írd meg, amit kell!

2015. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 2xSü ***** válasza:

Mérlegeljünk.


I. Nem teregeted ki a szennyest.


Neked ettől sem lesz jobb.

Nekik sem lesz se jobb, se rosszabb.

Viszont a téged követő munkatárs esetleg szívhat.


II. Kiteregeted a szennyest.


Neked ettől nem lesz jobb, esetleg valami érzelmi megnyugvást érezhetsz, de összességében nem lesz belőle előnyöd.

Nekik valószínű, hogy rosszabb lesz, kapnak egy figyelmeztetést, stb…

A téged követő munkatárssal lehet, hogy emiatt óvatosabbak lesznek, nehogy úgy járjanak, mint veled.


Én azt gondolom, hogy ha nem kimondottan a te személyiséged miatt értek atrocitások, és biztos vagy benne, hogy nem vagy ugyanúgy hibás a helyzet kialakulásáért, akkor nem hogy lehetőséged, de kvázi kötelességed is kiteregetni a szennyest, persze a megfelelő helyen és módon. (Jó ötlet, ha a főnökségnek írod meg.) Nem bosszúból, hanem annak segítve, azt megóvva, aki a helyedre fog lépni. (Ezt amúgy nem árt leszögezni a főnökségnek írtakban, mondottakban is.)

2015. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem dolgozok ott elküldtek, de akkor megfogadtam hogy mindent visszafizetek.
2015. febr. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!