Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha sok készpénzt tartotok...

Ha sok készpénzt tartotok otthon, azt hová rejtitek?

Figyelt kérdés
Nem betörni akarok! Van 400ezer forintom készpénzben egy borítékban. De anya eltette. Viszont most kellene belőle egy kevés (pár ezer forint). Anyától nem kérhetem, mert szerinte bármi amit venni akarok az hülyeség. De nem tudom, hol keressem. Nyilván kívülállók sem tudhatják, csak ötleteket szeretnék, hogy milyen helyeken lenne érdemes kutatni.
2015. febr. 28. 13:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy itthon van. Az van belőle fizetve ami a mappában van, azt pedig évente egyszer készpénzben fizetem. Próbáltam meggyőzni, hogy had rakjam be a bankszámlámra, de neeem.
2015. febr. 28. 14:25
 12/21 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem is berakta a bankba, de nem kártyás felvételre, hanem csak személyes hozzáférésre...


Régen a szalmazsákba dugták, de ma már nincs szalmazsák

Vagy a nagy lisztes-zsákba, esetleg a dunsztos üvegben tartott bab-borsó-dió-mák

Minden betörő először egy mozdulattal lesöpri a polcról a könyveket, tehát nem hiszem hogy azok között van!

2015. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mit akarsz venni? Miért nem mered tőle elkérni azt a pár ezer forintot? Ha ilyen módon akarod megszerezni, nem lehet, hogy tényleg igaza van és hülyeséget akarsz venni?
2015. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Könyv, szekrénybe rejtés ,fiók alja,ruhák köze stb tök alap fantáziátlan rejtés. Bár talán pont ezért ott is van :D


De jópofa család vagytok ,hogy egymástól loptok.

2015. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Elhagytam a tolltartómat. 4 hete keresem, már átkutattam mindent, nincs sehol. Egy jó minőségű tolltartó eleve nem két forint, plusz minden ami benne volt. Az összes tollam, a drága színes tollaim, a szövegkiemelőim, rotringjaim... Igaz ezek úgy magukban nem nagy összegek, de összességében azért nem kevés...
2015. febr. 28. 14:41
 16/21 anonim ***** válasza:

Kincstári Takarékjegyre váltottam a kp-t, ez a legjobb és még kamatozik is 1 év alatt. :)

De régebben a ház alatti pincébe volt egy kis páncélszekrénybe a boroshordók mellett.

2015. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hogy anyukád elveszi a te pénzedet.

Az is gáz, hogy te nem tőle kéred vissza, hanem el akarod "lopni".

Az pláne gáz, hogy ehhez itt a fórumon kérsz segítséget.

Szép kis család vagytok...

2015. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
No látod! Nagyon meglehet, hogy ahol a tolltartó, ott van a lóvé is!!!
2015. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sehol felcserélem tárgyakra és majd az ember akivel cseréltem az vigyázz rá
2016. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!