Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg beteges ha 26 évesen...

Tényleg beteges ha 26 évesen időnként hazamennék aludni?

Figyelt kérdés

Anyummal korábban csak ketten éltünk, -laktam már távolabb tanulmányok miatt, de hazajártam hetente, nagyon szoros a viszonyunk, -most 3 hónapja van egy párom, aki szerint gyerekes és beteg dolog hogy ha akár csak egy éjszakára is hazamennék aludni mondjuk 3-4 hetente. (30 km-re lakunk anyum tőlünk).


Az most már nem okoz gondot ha hazamennék csak "úgy" egy egy hétvégén - korábban is is probléma volt- de az éjszakákból nem enged.. Lényegében választás előtt vagyok vagy elfelejtem ezt az otthon-alvós dolgot vagy nem folytatja tovább.


Tényleg extrém igény hogy néha egy picit távol legyek? Minden időt együtt töltünk egyébként, van egy albérletem, amit nem adtam még fel, de nem használom, mert lényegében már ott lakom nála..


Vagy ez egy 3 hónapos kapcsolatban még nem normális?


Azt mondja hogy ha pl. pénteken munka után hazamegyek pár órára az semmit se ér (úgyis este max 9-10ig lennénk fenn este utána meg aludnék, akkor meg miért nem inkább vele alszom), inkább menjek szombaton vagy vasárnap napközben... De szerintem meg az nagyon "veszteség", ha a közös programokkal teli, tartalmas hétvégénk (szombatunk) veszik el ezzel...



A másik lehetőség szerinte h menjek pénteken 4 után haza, de este 9-10kor jöjjek vissza hozzá...



2015. febr. 24. 10:27
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
lakunk=lakik
2015. febr. 24. 10:28
 2/39 anonim ***** válasza:
88%

pasiddal együtt laksz?

3-4 hetente egy hétvége miért lenne probléma?

2015. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy beteges, sőt ha belegondolsz manapság 26évesen nagyon fiatal még otthon lakik mert nem tud még különköltözni, de ha hazamész pár hetente egy napra aludni abban sincs semmi, az én anyukám nagyon is örül ha néha több időt tudunk együtt tölteni és végre kibeszélgethetjük magunkat mert ebben a rohanó világban alig jut idő a másikra! Szerintem azért is ilyen a párod mert még nagyon friss a kapcsolat és minden percet veled szeretne tölteni!
2015. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, ebben mi a beteges :S

Én is alszom néha szülőknél, pedig önálló életet élek. De pl. ünnepekkor ott maradok 1-2 napra. De olyan is volt, hogy beteg voltam és szüleimhez mentem 1-2 éjszakára, mert épp nem volt senkim és annyira rosszul voltam, hogy egy teát nem tudtam megfőzni.

Meg azért is aludtam már nálunk, ha ők voltak betegek és őket kellett ápolni.

Szerintem tök jó, ha valaki jóban van a szüleivel és számíthatnak egymásra.

Egyébként meg praktikusság szempontjából is jobb, ha pénteken mész, ott alszol, másnap délelőtt jössz, aztán még az egész hétvégét a pároddal töltheted, de azért anyukáddal is normálisan eltöltöttél időt, nemcsak felugrottál egy órára.

2015. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
34%
a párod hozzáállása a beteges, nem a tied. menekülj.
2015. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

de ő nem akar külön aludni inkább beáldozza a hétvégét...


Az albérlet téma egyébként szintén ilyen feszültséget okozó dolog, már egy hónap után szerette volna ha odaköltözöm, lényegben már egy 1,5 hónapja ott lakom, mindent felesben fizetünk is, de az albérletet még nem adtam fel, ami bántja őt, nem érti miért fizetem.. Megértem hogy ez rossz érzés lehet, azt érzi hogy nem bízom a kapcsolatban.. Nem tudom mi lenne a legjobb..

2015. febr. 24. 10:40
 7/39 anonim válasza:
70%
Nem értem miért okoz ez problémát a párodnak. Szerintem semmi kivetnivaló nincs ebben, betegesnek meg pláne nem mondanám. Azt viszont nem látom túl bíztatónak, hogy a párod így áll hozzá a dolgokhoz...
2015. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
51%
Akkor szerintem a párodnak nem is az a baja, hogy beteges, ha otthon alszol. Inkább ő nem tud egyedül aludni valamiért. Talán ezért is akarta, hogy gyorsan hozzá költözz. És ezért akarja, hogy felmondd az albérletedet.
2015. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
A beteges és gyerekes szót ő használta.. Kicsit zűrzavar van most a fejemben egyrészt anyut se szeretném bántani ő se érti miért megyek ilyen ritkán, kicsit 2 tűz közt érzem magam :( Szeretnék 2 felé szakadni.
2015. febr. 24. 10:46
 10/39 anonim ***** válasza:
45%

Sajnálom, de szerintem az :( Bocs, de én ezt gondolom, most kezditek a közös életeteket, és éjszakákra kimaradoznál. (az teljesen lényegtelen, hogy hol, de nem vagy otthon)

Egyáltalán miért alszol anyukádnál? Erre nagyon kíváncsi lennék, mi történik ott éjjel, ami annyira kihagyhatatlan? Nekem teljesen úgy tűnik, hogy nem tudtál még elszakadni, pedig ideje lenne.


30/N

2015. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!