Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a munkakörnek...

Mi a neve annak a munkakörnek amikor a NAVnál ülnek mint portások és ők igazítanak el melyik száot kell húzni? Panaszt akarok emelni, babával voltam

Figyelt kérdés

jelenleg GYED-en vagyok a babakocsi mellé sportosan öltözködöm (edzőcipő, leggings hosszítótt pulcsi, ujjatlan kabát)és olyan lekezelőek voltak velem hogy nem fogom szó nélkül hagyni.

eleve be sem akartak engedni ügyintézni...

utána adtak egy nyomtatványt, ami nem is kellett az ügyfelesnek

nagynehezen elmondták melyik számot húzza(az ügyfeles meg jelezte, hogy nem is hozzá kellett volna bejelntkeznem, de akkor már elintézi)

és mindezt úgy adták elő ezek a portások amikor végre kinyögte melyik gombot nyomjam sorszámhoz(ami amúgy teljes egyértelmű számomra..!)hozzátette, "Az ügyintéző segíteni fog frankón"



amely ügyintéző szintén megéri a pénzét, 4 szer(!) mondja el ugyanazt mint a h*lyéknek, eleinte ő sem akart segíteni, feleslegesen vett fel jegyzőkönyvet(csak tájékoztatott,semmi egyéb nem történ, elmondta, hogy majd ha megkapom a bevallásról az ajánlatot akkor jöjjek, ezt neki állt jegyzőkönyvezni - miközben látta, hogy a gyerek nyűglődik, bemelegszik..10 hós)de róla inkább nem szólnék, mert ezeket úgy is ki tudnák magyarázni


2015. márc. 6. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem mindennapos dolgok:S


Képes vagy ezzel foglalkozni?

2015. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és szerintetek a helyi kihelyezett irodájuknak, (ahol voltam) írjam a levelet, vagy a központba?
2015. márc. 6. 11:44
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen képes, nagyon feldühítette.

képzetlen barmok, ilyet nem engedhetnek meg maguknak, csak mert a NAV nál ülnek!

2015. márc. 6. 11:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr és ők nem NAV alkalmazottak. Egy külsős cégnél dolgoznak, esetleg egyéni vállalkozók. Egyébként semmit nem fogsz elérni, hiszen ő nem köteles neked segíteni a sorszám kérésnél. Elvileg neked magadnak kell eldönteni az automatánál, hogy mit húzz. Azzal meg megint nem sokra mész, ha bepanaszolod, hogy szerinted nem volt kedves. Csak saját magadnak okozol vele bosszúságot, meg feleslegesen töltöd ezzel az idődet.
2015. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
be sem akartak engedni, ezért kellett egyáltalán szóba keverednem velük..még szabályosan számonkérnek miek jövök.
2015. márc. 6. 11:50
 6/16 A kérdező kommentje:

mégha külsős cég is akkor is a NAVnál vannak


amikor pl egy csöves inzultált engem a SPAR előtt, maga Sparos őr jött segíteni, mert rájuk tartozik

2015. márc. 6. 11:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor írj Vida Ildikónak.
2015. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért nem akartak beengedni egyáltalán?
2015. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

kapásból azzal a felállással fogadtak, hogy faggadtak, hogy miért jöttem, amikor mondtam, meg belekötötte, hogy ugyan miért...így kezdődött a párbeszéd


de most meg feladta az is a leckét, hogy panasszal vajon az igazgatónak címezzem e, vagy az ügyfélkapcsolattartókhoz, vagy hova..

2015. márc. 6. 12:09
 10/16 A kérdező kommentje:

és mindezt lekezelő magatartással


végoigmagyarázkodtam az életem is, mire adtak foranyomtatványt ezt is úgy, hogy nagy hanggal magyyarázza, ami ugye nem is kellett az ügyfelesnek, aztán jött a sorszámhúzós rész

2015. márc. 6. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!