Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet azért nôl a testünk...

Lehet azért nôl a testünk "középrôl" mindenhová, mert a világegyetem tágul, és mi "követjük"?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ez így volna, akkor ugyanolyan széles lennél mint magas
2015. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes kérdés! Az élő szervezet "belülről" organikusan növekedik, a növény, az állat, az ember. Így tudja megtartani organikus egységét, elevenségét.

Az ásvány "kívülről" növekszik épül fel. Ha egy ásványból letörik egy darab, az ugyanolyan ásvány marad, csak a méret változik, lényege nem.

Ez az egyik legnagyobb különbség az élő és élettelen közt.

2015. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan... -.-" És azért megyünk össze öregkorunkra, mert a világegyetem is...

De a logikádat továbbgondolva, a 150 kg-os embereknél nagyobb a világ, mint a 70 kg-os embereknél?

2015. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, de az állatfajoknál mindegyik máshogyan néz ki az összes, és mindegyik növekszik. de nem tudom mik ezek a bolygók, hogy most maguktól mozognak? vagy valamilyen erô hajtja ôket? élettelen dolgok nem képesek "erômozgatásra"...
2015. márc. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!