Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The walking dead-et nézi...

The walking dead-et nézi valaki? Véleményeket írjatok létszi a sorozatról. Ami csak eszetekbe jut (normális válaszokat pls)

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 10:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Igen!


Nekem tetszik a sorozat :)

igaz van eddig volt olyan rész ami unalmas de nagyon sok a forduló pont, ezért meglepô/érdekes.

az unalmas részeket is meg kell nézzni mert aból következik az érdekes dolgok


igaz hogy vannak olyan részem amikor semmi közük nincs a zombikhoz... de még az is elfogatható


Amerikában a 2. legnézetebb sorozat.


Ha nézzni szeretnéd akor eredeti szinkronal a legjobb :)


ha nem megy annyira az angol akor magyar feliratal mert a magyar szinkron nem lett valami jó...

2015. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nem azt mondanám hogy nagyon jó hanem hogy érdekes. Nézem már az első évadtól kezdve és kettős érzésem van: érdekel mi történik a szereplők körül de tudom hogy ezt jobban is meg lehetne írni. Nem értek a képregények tv-re adaptálásához de ezt érzem minden felesleges üresjáratnál, tinilányoknak szóló Daryl-es melodrámánál és valahányszor egy számomra teljesen közömbös karakter (pl. !3. ÉVAD SPOILER! T-Dog !SPOILER VÉGE!) hal meg. Annyira erőlködtek az írók hogy szomorú legyek, pedig nem is ismertük meg a fickót, ez pedig a karakterábrázolás sekélyessége miatt van. Viszonylag egysíkúak a szereplők, ez az érzésem. Lehet hogy az én hibám, minek kellett mellette Breaking Bad-et is néznem...
2015. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Vannak benne hullámvölgyek, de összességében nagyon szeretem.
2015. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem. 5/13-nál tartok - egyelőre nincs több :D

Vannak kicsit lassúbb folyású részek, de vannak olyanok is, amikor csak lesel és parázol :)

2015. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, de én nem tudok rajta mit kritizálni. Nekem minden perc érdekes, mert tudom, hogy lehet, hogy az egyik legunalmasabb jelenetet úgy törik meg, hogy egy hirtelen fordulópontot beillesztenek. SPOILER! Pl.: A második évad számomra kicsit unalmas volt, de a végén lerohanták a zombik a farmot, szóval megérte várni. :D Kb. Fél évvel ezelőtt kezdtem el nézni, letöltöttem 1. évadtól a 4. évadig az összes részt (évadonként). 3-4 nap alatt megnéztem egy teljes évadot. :D Az 5. évad 2. felét most kezdik a Foxon adni, szóval a hétvégéken töltöm is le mindig az új részeket, és nézem is meg. Már nagyon vártam, hogy véget érjem a "félévadzáró(?)". :D
2015. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Már elkezdték adni a Foxon
2015. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én már a végére értem a sorozatnak csak kíváncsi voltam mások véleményére is :D
2015. márc. 12. 18:25
 8/33 A kérdező kommentje:
mármint h úgy a végére h végig néztem az összes részt ami eddig kijött :)
2015. márc. 12. 18:26
 9/33 anonim ***** válasza:
én is :D
2015. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
:D
2015. márc. 13. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!