Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a The...

Sissy:3 kérdése:

Mi a véleményetek a The Walking Dead sorozatról?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is irjatok ha lehet:D

2015. márc. 17. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon szeretem. If Daryl dies, we riot. :)


Utolsó, milyen darabolós gyilkosokra gondolsz? Rég volt Atlanta, nem emlékszem.


L/22

2015. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11: Bocsánat, nem Atlantára, hanem Virginiára gondoltam, ezen belül is arra a településre ahol Tyreese meghalt!

Abban a részben, Rickék találtak egy csomó levágott végtagot a város mellett, majd mikor menekülnek kifelé onnan egy teherautó rakteréből a megcsonkított zombik maradék részei is előhullanak. A falakra volt egy "Wolves Not Far" felirat firkantva, ami arra utalt, hogy egy banda tehette ezt a városlakokkal.


Amire utaltam, az csak ma este lesz magyarul a Foxon, szóval, aki nem kíváncsi rá, az ne olvassa tovább:


SPOILER!!

Daryl és Aaron a portyájuk közben, éjszaka látnak messziről egy tábortüzet. Mire reggel odaérnek egy szétdarabolt kóborló testét, és egy fához kötözött kibelezett zombi csajt találnak, akinek a homlokára van egy "W" vésve (az epizódban látni több ilyet is). Nem mellesleg kicsit úgy tűnik, mintha a csajt csak nemrég ölték volna meg, szóval elképzelhető, hogy még élő mivoltában kínozták meg... Szóval ez a pszichopatákból álló banda, akik magukat, valamilyen Farkasoknak hívják, elértek Alexandria közelébe. Valószínűleg feltűnnek az évadzáróban...

2015. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 vagyok: "szóval elképzelhető, hogy még élő mivoltában kínozták meg... " Az "elképzelhető" szót "valószínű"-re cserélném. Ironizálni akartam, és a saját kardomba dőltem... :) Még egyszer bocsi! :)
2015. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Így már képben vagyok, köszi.
2015. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a sok spoilerezést. Mindenkinek ment a zöld pacsi:D
2015. márc. 23. 20:49
 16/16 without válasza:
az elején voltak nagyon izgalmas részek és jó is volt de nagyjából a börtön megtámadása után folyton laposodik és túl sok a megválaszolatlan kérdés és utalgatás a jövőt illetően, pl a terminuson lévő konténerekre ugyan olyan "A" volt ráfestve mint amit alexandriában kapnak a kezükre, a titokzatos W betűk valamint a "Wolves not Far" szintén nem kerültek megmagyarázásra, illetve a Terminuson lévők azt mondták hogy ők békében éltek de megtámadták őket és akkor lettek kannibálok szerintem a Saviors bandára célozgatnak meg már annyi baseball ütőt láttunk hogy lassan Negannek is illene megjelennie, véleményem szerint a 6.évadban meg is fog és ott a polgárháború fog kibontakozni
2015. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!