Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan motiváljátok magatok...

Ti hogyan motiváljátok magatokat a tanulásra?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom , hogy nincs kedvem tanulni , mert ha úgy van szívesen tanulok jó lehet nem annnyit amennyit kéne , de mégis hogyan motiváljátok magatokat arra , hogy tanuljatok és még jobban is , hogy jól teljesítsetek a tanulmányaitokba. A jövőtökre gondoltok , hogy akkor mi lehet vagy kb milyen elképzeléseitek vannak? Vagy mégis hogy? Meg lehet , hogy hülyeséget kérdezek nem tudom , hogy hatással lehet az is emberre , hogy szinte alig vannak barátai és az is befolyásolhatja valahogy a közérzetét vagy lelki állapotát , hogy a tanulás közbe jólt teljesítsen , mert nincs annyira egyedül nem érzi , hogy magányos lenne hanem közbe tudja , hogy igen is vannak körülötte emberek. És most nem arra célzok , hogy nincsenek barátaim , haverjaim mert azért vannak , jó lehet igaz barátom nincs akivel megtudnán osztani a gondjaimat , bajaimat , mert ha meg is beszélném valakivel azt mondja rá , hogy hát nem tudok erre mit mondani vagy csak nem akar. Ez csak egy kis kitérő volt , hogy erről is mi a véleményeteket. Előre is köszi
2015. ápr. 6. 12:06
 1/6 anonim válasza:
Tűzz ki valami célt, amit nagyon el szeretnél érni. Én egy újabb egyetemet szeretnék elvégezni, ahhoz újra kell érettségiznem. Ennyit az előző egyetemen nem tanultam, mint amennyit ebben az évben, de ha elmenne a kedvem a tanulástól, eszembejut, hogy muszáj kihoznom a maxot magamból a felvételi érdekében.
2015. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor az érettségit újra lehet tenni? Mert anyámtól kérdeztem és azt mondta , hogy hülyeséget kérdezek ilyen nincs , hogy újra lehet tenni az érettségit. Mert ha rajtam telne én szerintem mégegyszer megpróbálnám az érettségit. Így is eléggé lagymatag lett.
2015. ápr. 6. 13:51
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a választ :)
2015. ápr. 6. 13:52
 4/6 A kérdező kommentje:
és amúgy agyi szinten milyen hatással is van a tanulás az agyra mennyivel leszünk értelmesebbek vagy intelligensek lehet , hogy ez is motiválna engem valamilyen szinten.
2015. ápr. 6. 14:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy face-n tudunk majd beszélni ha úgy van?
2015. ápr. 6. 14:22
 6/6 anonim válasza:
Persze, újra lehet érettségizni ahányszor csak akarsz(csak fizetős). Nem tudom pontosan mire gondolsz a kérdéssel. Nyilván érettebb leszel, másképp látod a világot, ha tanulsz is közben az órákra, igen, még értelmesebb is leszel.:) Ha akarsz itt írj majd üzenetet, nem szoktam megadni privát elérhetőséget!
2015. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!