Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok, Ti, hogyan motiváljáto...

Csajok, Ti, hogyan motiváljátok magatokat?

Figyelt kérdés

Annyira nincs erőm a fogyókúrához! Tény, hogy sok minden jó származik belőle... De engem most az érdekelne nektek személy szerint mi ad erőt!? Mi az ami miatt mindet félre tesztek és erre koncentrálni.

(Lehet ez életmód váltás is a lényeg a cél...) :)

Vagy akár abban, hogy vékonyak, csinosak maradjatok?!


2014. dec. 7. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én részletesen elképzelem, hogy milyen külsőt akarok magamnak és ehhez milyen életmódot is akarok folytatni. És úgy eszek, mintha már elértem volna a bombaformámat, mintha már elértem volna a célt.

Hiszen életmód lévén úgyis azt fogom csinálni, ha tényleg elérem az álomalakot.

Nekem ez segít.


Ja meg nekem ideális alakú nők képeit nézem a neten (hetero vagyok :D).

2014. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azzal hogy a kedvenc modelljeim nézegetem mivel nekem ez erőt ad!:)

Énis olyan alakot szeretnék mint a legtöbb modellnek Irina Shayk,Palvin Barbi,Mihalik Enikő :)

És ami ezentúl motiváll az az, hogy vonzóbb leszek, fittebb, és ha tartom magam nem lesz gond az alakommal.

Nekem ez bevált! :)Hajrá, sok sikert neked is!! :)

2014. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én edzés közben arra a pasira gondolok,akit meg akarok kaparintani!! :-)
2014. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én eddig minden társaságban a legfiatalabb voltam, és addig-addig mondogatták, hogy kicsi vagyok még ehhez meg ahhoz, hogy úgy érzem, ez a "nagy" test nem passzol az én kis, törékeny lelkemhez :D Másrészt meg szeretnék közvetlenebb lenni az emberekkel, és fizikailag is lebontani azt a "falat", amit magam köré építettem. Talán ha le merem csupaszítani magam olyan formájúra, amilyen valójában vagyok, amit nem fed el a zsír, akkor kicsit kinyílik számomra a világ.
2014. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem rég kezdtem fogyókúrába,soha nem voltam elhízva ezelőtt,de egy komoly lelki sérülés ért és sajnos plusz 10kg-ot híztam. Sokig nem ment,már első nap csokit tömtem ugyanúgy magamba. De valamelyik nap azt mondtam magamnak állj! Egy életed van,azt éld le abban a testben amit megálmodtál magadnak.

Amúgy érdekes mióta híztam az emberek sokkal mogorvábbak velem,mármint azok akik előtte nem ismertek,sőt sok pasi kifejezetten elutasítóan viselkedik velem szemben.. szóval ,ha lefogynék újra felemelt fővel tudnék járni az utcán..egyszerűen szörnyen érzem magam ebben a nagy testben. és érdekes én is úgy érzem,hogy a törékeny lelkemnek nem való ez a nagy darab test. én nagyon udnorodok magamtól,úgyhogy ,ha belehalok is végig kell csinálnom! :D

2014. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. az nem érdekes, hogy nem kedvelnek, hanem természetes, mivel Te is undorodsz magadtól. Amit magunkról gondolunk azt mások is érzik.


Kérdésre:

Egyszerűen rosszul éreztem magam a bőrömben. Egyre nagyobb ruhák az alacsonyságomhoz. Ráadásul vékony kar és láb, nagy fenék és has.. torznak éreztem magam, ruhát vásárolni gyakorlatilag lehetetlen volt. Szerencsére torna+diéta segítségével -végtelen nagy lustaságomat legyőzve- kb. 2 hónap alatt változtam valamennyit. Egy időben ha fel akartam adni odaálltam a tükör elé és az elért eredményeket nézegettem. Ez adott erőt. Ma már nincs rá szükség. A diéta életmód lett, a csalónapok segítik kiengedni a gőzt és egyre elégedettebb vagyok és bár nem értem a végére, de büszke vagyok magamra.

2014. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Engem ez a vido vett ra [link]

A lány nem dietazott mellette, csak sok gyumolcsot zoldseget evett, es 30 nap alatt nagyon jo eredményt ért el. Én ma kedzem a 30 day squat challenget, remelemem nekem is bejon:)

2014. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!