Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mivel motiváljátok magatokat?

Ti mivel motiváljátok magatokat?

Figyelt kérdés
az edzésekbe belekezdés a leg nehezebb számomra. A cél megvan, És fejben tudom is, hogy az eredmény, ha lassan is de pozitív. Ha elkezdem akkor rendesen csinálom nincs semmi baj. Csak rá kell vennem magam, hogy na akkor edzünk. Tesóm motivációs szövegeket hallgat edzés közben, de rám nem hat. Fejben tudom, hogy Megtudom csinálni. Lehet az a legnagyobb gond, hogy egyedül csinálom? Az jobban motiválna nem? köszönöm a válaszokat!! :) 22L
2014. márc. 12. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valakit akivel együtt sportolsz , vagy menj focizni, kézizni stb. ahol edzés van edzővel és többen is vagytok :)
2014. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bevonzom a csajok tekintetét, ez épp elég nekem.
2014. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na én a pasik füttyögésétől, meg az autódudálástól én frászt kapok. Mint valami kutya lennék.. De téged legalább motiválnak ez a lényeg :) Akkor egy kitartó edzéspartnert kell keresnem..
2014. márc. 12. 16:17
 4/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Én belenézek a tükörbe és látom, hogy egy trágyakupac vagyok :D Egyébként edzés előtt én is néha megnézek egy "motivációs" videót, vagy meghallgatok egy jó kis AC/DC számot. Amíg szól a zene addig szépen összepakolom a kis csomagom, utána meg már csak levánszorgok a terembe. Ott meg úgy is megjön az ember kedve. :D Lányoknál nehéz amúgy megfelelő edzőpartnert keresni, mert 90%uk csak lötyögni jár le, az meg csak lehúzza a másikat.
2014. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az olyannak csak csorog a nyála a jó alakért, de tenni nem tesz..A pasik kitartóbbak. van egy műsor az "Ozmin gatyába ráz" na nekem is ilyen társ kellene, aki kihajtja a belem.
2014. márc. 12. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Addig míg nem érsz el saját szemeddel látható és fogható eredményt magadon piszok nehéz, de ahhoz hogy ez meglegyen el kell járni edzeni rendszeresen és kajálni is kell megfelelően . Nyugi, ha lesz látszatja már... addigra meg már hiányozni fog ha kimarad egy-egy edzés , legalábbis nálam így van ! :)


Szóval kitartás ne add fel!

2014. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!