Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mivel motiváljátok magatoka...

Ti mivel motiváljátok magatokat, ha aznap nagyon nincs kedvetek nekiállni edzeni?

Figyelt kérdés

Most is inkább ide írogatok.....


hétfő-szerda-péntek az edzésnap, és hétfőn valahogy iszonyú nehezemre esik elkezdeni.....


2014. okt. 20. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
90%
Én edzem 29 éve, de sosem volt ilyen velem, hogy nem volt kedvem. El sem tudom képzelni. Mindig alig várom, hogy mehessek edzeni. Belenézek a tükörbe, látom, hogy szar vagyok, így menni kell, nincs mese. De mondom, nem is volt ilyen, hogy nincs kedvem.:)
2014. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Ha 29 éve edzel, akkor, hogy lehetsz szar? Kétlem, hogy az lennél :-)
2014. okt. 20. 14:36
 3/76 anonim ***** válasza:
89%
Ahhoz képest vagyok szar, nem egy kezdőhöz képest.
2014. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
87%
egyébként meg naturálban 4-5 év fejlődés van, tehát az utáni évek inkább szinten tartásról szólnak. Tehát végül is mindegy, hogy 29 év vagy 5. Sőt jobban is néztem ki fiatalon, mert 30 felett már csökken a tesztó, így a szinten tartás sem egyszerű. Így érthetőbb? :)
2014. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
61%

Megint itt az a kis provokáló genyókapitány...


Hátha nincs kedvem edzeni akkor nem edzem, nálam ez így működik. Persze megpróbálom magam valahogy elvonszolni, de olyankor nem is esik jól :/

2014. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
76%
Ennyit tud hozzászólni, de nem kell vele foglalkozni.
2014. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem hiszem el. Lenyomtam a 40 perces combizomszaggató szuperszettes lábedzésemet, gondoltam visszajövök ide, megköszönni a sánorzsoltnak, a mai napi löketet, erre ezt látom. Nem akartam én provokálni!!!! Gondoltam, ha a sándorzsolti 29 év után is azt mondja, hogy van hova fejlődnie, akkor én szaros kis kezdőként jobb lesz ha nem rinyálok, hanem felemelem a seggemet és megcsinálom. Nem így értettem. Még azt a hülye smile-t is odatettem....

Ezer bocsánat ha félreérthető voltam. Tényleg ne haragudj!

2014. okt. 20. 15:21
 8/76 anonim ***** válasza:
89%
Félreérted. Van egy kis cigánygyerek, aki minden hozzászólásomhoz beírja, hogy danabolos. Ide is írt, csak azt nem láttad. Én töröltettem a beírását, szóval nem neked szólt a dolog kérdező.
2014. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
75%
Igen, arra a danabolos kis cigóra értettem nem rád Kérdező
2014. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
92%
Itt egy kép róla: [link] :D
2014. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!