Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom nagyon szomorú a...

A barátom nagyon szomorú a WWE miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma este lesz és nem tudunk eljutni, hogy élőben láthassuk, pedig imádja. Van egy kis félretett pénzünk lakásra, ám ő nem hajlandó abból költeni, máshonnan meg nem tudott szerezni eddig. Mostanában elég rossz a helyzetünk, így ez csak még jobban a földbe döngölte szegényt. Nem tudunk találkozni se, neten keresztül meg elég nehéz tartani valakiben a lelket. Fogalmam sincs mit mondhatnék neki, hogyan viselkedjek vele, mivel vigasztalhatnám meg. Nekem ez nem jelent semmit, viszont neki ez egy gyerekkori álma. Ide egy szimpla "sajnálom" nem használ. Valaki, segítség?
2015. ápr. 16. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

"Van egy kis félretett pénzünk lakásra,"


Ebből soha nem lesz lakás,ha 2 jegy ára is gond belőle.

2015. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem válasz a kérdésemre... Mellesleg köszönöm a "pozitív" hozzáállást... Nem mintha idetartozna, de talán épp azért elég az a pénz egy lakásra, mert nincs költve belőle mindenfélére. A jegyek ára simán megfelelne egy havi rezsinek...
2015. ápr. 16. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben,akkor elmondom,hogy az álmokhoz is pénz kell,ha az álma,hogy lássa a WWE rendezvényt költenie kell.Ennyi. Erre mégis milyen választ lehet adni???
2015. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek a kérdésre adtál választ evvel, de köszönöm! Szerintem attól, hogy ezt közlöm vele, még nem fogja jobban érezni magát...
2015. ápr. 16. 17:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, már nem aktuális...
2015. ápr. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!