Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire?

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés
A szüleim nyaralni mentek és én egyedül vagyok itthon(20éves), még sosem fordult ez elő velem: a tegnap délutántól folyamatosan félelem érzetem van mindha vmi szőrnyüség történne, próbálom elfoglalni magam de akkor is megvan ez a rettegés.vajon ez vmi közeli rossz esemeny előérzet vagy mi lehet?Máskor is voltam egyedül sötétbe is és ilyen nem fordult elő, ez csak egyik pillanatról a másikra történt azóta meg nem tudok nyugodtan kilépni az ajtón,még filmet(rém) se néztem, attól nem lehet
2008. aug. 28. 13:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nem vagy hozzá szokva, hogy egyedül vagy és ezért érzed ezt. Régebben velem is volt ilyen...a szüleim nem nagyon vannak itthon és régen nagyon sokat éreztem ez.Próbálj megnyugodni nézzél tv-t, vagy csinálj vmit ami megnyugtat! Anyu is mesélte, hogy amikor nem élt már a szüleivel akkor hozzá kellet szoknia, mert új volt neki és napokig félt otthon. Az én szüleim sokat szoktak utazn és ezért volt olyan, hogy engem itthon hagytak de én élveztem:D nem szólt rám senki, h kapcsoljam ki a gépet vagy ilyenek:D
2008. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem csak szokatlan az egyedüllét. De ez úgy működik, hogy minél többet filózol rajta, annál jobban belelovallod magad és annyál erősebb lesz ez az érzés. Hívd fel a szüleidet, hogy minden oké- e velük, aztán hívd oda valamelyik barátodat, barátnődet, hogy kikapcsolódj. Esetleg aludjon nálad valaki.
2008. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!