Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a The...

S.J kérdése:

Mi a véleményetek a The Walking Dead sorozatról?

Figyelt kérdés
Pl Characterek,story,látvány,szinészi játék...

2015. ápr. 6. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
szerintem szánalmas, birkáknak való akik még ahhoz is lusták hogy filmet töltögessenek
2015. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem hogy a film letöltés meg a lustaság hogy jön egyáltalán ehhez de már ez a megnyilvánulás is elég szánalmas és alpári volt.Na mindegy...

Szerintem az egyik legjobb sorozat de ehhez az is közre játszhat hogy nagyon szeretem ezt a zombis témát.A zombikat szerintem fantasztikusra készítik és a színászi játék is jó. A karakterek nagyon jók szinte mindenkit sajnálnék ha meghalna. Volt és jelenlegi kedvenceim : Rick,Maggie,Hershel,Dale,Merle és Abraham. De különben mindenkit szeretek szinte :D A történet nagyon jó a kórház kivételével mindegyik bejött.

Megértem ha valakinek nem tetszik hiszen mindenkinek más az ízlése de szerintem normálisan és kulturáltan is kifejezheti magát az ember.

2015. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
repetitív, unalmas, gagyi. a színészi játék egy-két kivételtől eltekintve összességében elég gyenge szerintem. viszont azt elismerem, hogy a zombik nagyon jók egy tv sorozathoz képest, nem ilyen zs-kategóriás, hanem látszik, hogy tényleg van benne meló.
2015. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én is szeretem a zombis témát, épp ezért utálom ezt a sorozatot :)

A zombik csak sokadrangú elemeknek vannak ott az egész lényege a barátok köztös szappanoperás rinyálás, meg a világvége feeling...

Céltalan ömlengés az egész, ehhez nem kellett volna undorító marketing módon pont a zombi témát felhasználni, de hát így lehetett nagyot kaszálni.

De egy ötlettelen nulla, pofon egyszerű történettel, amit egy általános iskolás is meg tudna írni, akinek van józan paraszti esze és jó logikus gondolkodása.

2015. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
na erről beszélek :D
2015. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kitti9012 ***** válasza:
27%
Nekem a kedvenc sorozatom :) Egyszerűen imádok benne mindent!! :D
2015. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!