Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért látok a jövőbe?

Miért látok a jövőbe?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, álmaimon keresztül mindig előrejelzéseket kapok a jövőből. Lehetetlen, hogy a napi események irányítsák, mert olyan dolgokról van szó, amikkel nem foglalkozok, illetve amikre nincs befolyásom, vagy nem tudhatok róla, mert nincs információm.
2010. febr. 24. 11:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
már megint én...Nem kérdted ki a tulajdonlapot mielött aláírtál volna bármit is???Azon biztos világosan rajta van,és most nem lennél ilyen helyzetbe:S
2010. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kb. Szóval azt tudom, mi lesz, azt nem, hogy mikor, és mit tehetnék, hogy kivédjem.
2010. febr. 24. 12:07
 13/25 A kérdező kommentje:
Megmutatták, de azon ez nem volt rajta.
2010. febr. 24. 12:08
 14/25 A kérdező kommentje:
Én mindenhogy pocsék helyzetben vagyok, rosszkor születtem rossz helyre, nem tudom, mire van ez az álom-dolog, ha még magamon se tudok vele segíteni, másnak még annyira se hasznos.
2010. febr. 24. 12:14
 15/25 anonim ***** válasza:
Ugyan már,ne legyél ilyen pesszimista:)Mióta van ez nálad?Ha nem rég kezdődött,akkor szerintem még nem tudod kezelni,de idő kérdése és a javadra válhat:)
2010. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Kb. 10-12 éves korom körül vettem észre először, amikor azt álmodtam, hogy lesz egy kiskutyám, aki a nagyszüleimnél fog lakni, kb. 1 évvel később lett (egy rokonnál születtek kiskutyák és az egyiket kaptam meg). Az még csak egy kis egyszerű volt. Most 25 vagyok, és egyre nehezebbek és bonyolultabbak, de úgy érzem, nem készültem fel ezekre.
2010. febr. 24. 12:27
 17/25 anonim ***** válasza:
Aha,értem.Igaz nekem nincs ilyen próblémám,de valószínű feljegyzéseket készítenék,minden egyes ilyen álmomról,és figyelemmel kísérném mi történik,nap mint nap.Családodból senki nem tud erről?
2010. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Öcsémnek elmondtam 1-2 ilyent, de őt nem izgatja, a többiek nem tudják és jobb is. Nem vagyunk jóban. Óriási család tele érdekemberekkel.
2010. febr. 24. 12:34
 19/25 anonim ***** válasza:

Végre nem vagyok egyedül, pedig már azt hittem bediliztem. :D

15L

2010. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Párod?Biztos könnyebb lenne elviselni,ha valakivel megbeszélhetnéd.Ne úgy fogd fel mint egy átkot.Tudod a legtöbb ember nem is emlékszik arra mit álmodott,mint ahogy én se :)Ez egy képesség amit meg kell tanulnod kezelni,na és persze használni.(szerintem)
2010. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!