Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért látok a jövőbe?

Miért látok a jövőbe?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, álmaimon keresztül mindig előrejelzéseket kapok a jövőből. Lehetetlen, hogy a napi események irányítsák, mert olyan dolgokról van szó, amikkel nem foglalkozok, illetve amikre nincs befolyásom, vagy nem tudhatok róla, mert nincs információm.
2010. febr. 24. 11:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nincs párom, volt, de apám elzavarta, megfenyegette, megzsarolta (engem meg diliházba akart dugni), csak mert nem diplomás, és nem gazdag, fél apámtól, de távolról minimálisan nem szakadt el tőlem. Nincs senki.
2010. febr. 24. 12:46
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy baj:( Akkor a családod még meg is nehezíti az életed rendesen.
2010. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Figyi. Most lehet, hogy durvát mondok, de ha zavar, akkor menj el agymosásra, ha pedig nem akkor próbáld "fejleszteni" ezt a képességedet.
2010. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem az zavar igazából, hogy ez van, hanem az, hogy nem tudom, hogyan használjam, addig meg zavarni fog. Csak időm és pénzem sincs olyan helyre elmenni, ahol esetleg ehhez értenek.
2010. febr. 24. 20:57
 25/25 anonim válasza:

Először is, nem vagy dilis.

Az agy, mint olyan, még messze nincs feltérképezve. A tudósok, orvosok, professzorok sem tudják a választ mindenre. Vannak orvosilag bizonyított esetek, pl. távolba látás, amiknek a léte bizonyított, de az oka, és a miértje megválaszolatlan.

Velem is volt már olyan, hogy álmomban beleláttam a jövőbe, egész pontosan 2x. Az első esetben 100%-osan valóra vált, a második csak 60%-ban, de nem egy időben, ahogy az álomban szerepelt. Hogy ez mi volt, azt most nem taglalom, ha érdekel írj privit, és elmesélem.

Nekem olyan képességem volt, hogy 5 perc beszélgetés után mindent tudtam az illetőről, megéreztem ha hazudik, megéreztem a gondolatait, a kimondatlan szavait, és bár az illető nem tudta, hogy miért, de azonnal megkedvelt emiatt. Nem gyakoroltam ezt a képességemet, és már nem is tudom, hogy fel tudnám-e eleveníteni ismét.

Ami a jövőt illeti, én megérzem, ha valami nagy dolog történik. Fura, elmagyarázhatatlan érzés ez, és nem jelent konkrétumot sem időben, sem kimenetben, de ha az az érzés a hatalmába kerít, akkor tudom, hogy történni fog valami nagy változás az életemben. Hogy jó lesz-e, vagy rossz, és hogy napok, hetek, vagy hónapok multán, azt soha nem tudom előre. Talán, ha valaki tudna segíteni fejleszteni, akkor jobban működne...

Ajánlom keress hasonló embereket, olvass irodalmat, és fejleszd a képességeidet, mert az ember nem csak annyi, amit sokan gondolnak, és nem csak az létezik, ami kézzelfogható, és ez tény!

Használd jóra, kamatoztasd, de soha ne élj vissza vele...

2010. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!