Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vágdosom magam mit csináljak?

Furák Barbyy kérdése:

Vágdosom magam mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Kb. 1éve nagyon megromlott a szüleimmel a kapcsolatom. 3 hónapja odáig fajult a veszekedés hogy elkezdtem vagdosni magam. Emellet cigizek egy éve.
2015. máj. 23. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Úristen.......
2015. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy pszichológust , akár neten
2015. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Tipikus "tini gond".

Én nekem is volt ilyen idoszakom, de mar ennyi problemam lenne hogy a szuleimmel vitazom...

Hagyd a hülyeséget, akkor hogyha nagyobb bajod lesz, mert ugye lesz.

Akkor mit fogsz csinálni? Kinyirod magad?

Foglald el magad valamivel, olvasgass, halgass zenet, vagy amit szeretsz.

2015. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer vágjál mélyre!
2015. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyere át hozzám valamelyik délután, olyat kapsz, hogy a füled kettéáll - a vagdosást pedig elfelejted egy életre.
2015. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam le hogy lehordjatok atkozatok ilyesmik. Ha nem tudsz normalisan irni inkabb ne is irj. Nem tudjatok hogy milyen gondok vannak a szuleimmel.
2015. máj. 23. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még a végén megsajnállak.


Nincs olyan gond, amire a megoldás az, felvagdosod magadat.


Persze nekem mocskosul mindegy, nem fogsz hiányozni, csak hülyeség azt gondolnod, hogy ez megoldás, vagy hogy ez indokolja. Lófaxt. Divatból csinálod, mert manapság divat sajnáltatni magad, meg vagdosni.


Ahelyett, hogy valami olyasmivel próbálkoznál, aminek eredménye is lehetne...

2015. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gratulalok divat. Nem divatbol csinalom nem reg halt meg apukam de mindegy is divatka.
2015. máj. 24. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem divat. Azért csinálod, mert manapság ez a menő, ha más akarsz lenni, ha sajnáltatni akarod magadat.


Pár éve még az öngyilkossági kísérlet volt a divat, persze csak óvatosan, nehogy sikerüljön.


De ha elmagyarázod nekem, miben segít neked az, hogy összevagdosod a bőrödet, miben lesz jobb a helyzeted, akkor majd elgondolkodom azon, hogy talán nem divat. Mondjuk kétlem, hogy akár csak egy érvet fel tudnál hozni mellette.

2015. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom. Részvétem apukád miatt.

A vagdosással csak magadnak ártasz. Gondolom így próbálod meg legezetni a feszültséget. Arra gondolj, hogy apukád mennyire szomorú, hogy azt látja, bántja magát a lánya.

Olvastam az előző kérdésed, amiben anyukádról írtál. Nem tudnál a nagyszüleidhez költözni?

2015. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!