Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Team Cortez vagy team Arnold?...

StrawberryPie kérdése:

Team Cortez vagy team Arnold? SzJG

Figyelt kérdés
Nekem Cortez jobban bejön mint Arnold. Nektek?

2015. máj. 30. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Cortez, Arnold nekem túl különc :)
2015. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Arnold. Hosszú távon előnyösebb.
2015. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
60%
Cortez ♥
2015. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Arnold számomra sokkal emberibb, sokkal valódibb. Cortez annyira tökéletes, hibátlan hogy ilyen embert nem lehet elképzelni. Arnoldban van hiba de ő legalább egy tartalmas karakter
2015. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Egyik sem, a kettejük közötti arany középút lenne a jó.
2015. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitok :)
2015. jún. 1. 13:09
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Cortez nem, mert egy túltökéletes, irreális ember, akiről ráadásul a nyolc rész (ill. 9 könyv) alatt annyit tudunk meg, hogy évet kellett ismételjen, később majdnem megbukott, valamint ő a gimi ügyeletes szépfiúja. Ja igen. És szereti a kólát, meg tud gitározni. Hűű, ez aztán az összetett karakter.


Arnold sem, mert ő meg Cortez (irreálisan kisarkított) ellentéte. Túlokos, és Leiner bármennyire is próbálja bemagyarázni, egy 14 éves (merthogy már az első részben is ilyen iqbajnok volt) semmilyen körülmények között nem viselkedik így. Idegesítő, kitulajdonítja azt a szerencsétlen bőgőmasinát (ami nem nehéz, mert nem igazán van szabad akarata szegény lánynak), valamint nem viselkedik barátként, holott annyira úgy van a képünkbe nyomva, hogy "Reninekemmindennélfontosabb". Na ne szórakozzatok már...



És mielőtt jönnek a "jóvanmá'retardáltSzJGhater" szólok, hogy én még anno régen szerettem az SzJG-t. (Mondjuk az régen volt, azóta olvastam egy csomó jókönyvet, és rájöttem, hogy ez a sorozat csak egy kettétörött porszem a sivatagban.

2015. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy hosszan kifejtetted a válaszod :) ha jobban belegondolok igazad van :)
2015. jún. 1. 20:40
 9/23 anonim válasza:
32%
Arnold egy kicsit vagy nagyon beképzelt és cortez hát cortez ő egy angyal.
2015. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Cortez <3
2015. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!