Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Team Cortez vagy team Arnold?...

StrawberryPie kérdése:

Team Cortez vagy team Arnold? SzJG

Figyelt kérdés
Nekem Cortez jobban bejön mint Arnold. Nektek?

2015. máj. 30. 15:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
49%
Egyértelműen CORTEZ!!!♡♡♡♡♡
2015. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%
MAjd felnőttök, hozzámentek egy Cortezhez aztán szépen elváltok és rájöttök, arnold mellett jobb lett volna...
2015. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Arnold <3
2015. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
71%
Szerintem Cortez túl tökéletes, de sokkal meghatározóbb alak a történetben, mint Arnold. Arnold pedig már kilencedik óta Renire hajt.Azt akarja, hogy Reni csak vele törődjön, de ha Reni Cortezéket nézi vagy elmegy velük valahová, akkor Arnold mindig lesajnáló pillantásokkal súlytja és mindig negatívumokkal áll elő Reni számára Cortezről.Persze Reni sem egy nagy menő lány, néha már kezdtem sajnálni, hogy ekkora lúzer, de akkor is. Ennek a fiúnak minden szava pejoratív értelemben jön ki a száján. Inkább Cortez, sem mint Arnold. Nem csoda, hogy Párisban nem volt egyetlen barátja sem (amíg Reniék oda nem költöztek).
2016. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Daniella :) válasza:
Cortez :)
2016. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Cortez! Nekem sokkal szimpatikusabb a karaktere. Arnold kicsit unalmas, túl komor. Engem amúgy egy idő után már elképesztően idegesített Arnold, mert folyton Reni és Cortez útjába állt. Pl. a moziban, amikor Cortez megfogta Reni kezét, akkor Arnold hívása rontotta el az egészet, amikor Cortez szülinapja volt és megkérdezte Renit, hogy érte menjenek-e, akkor Reni Arnolddal volt otthon és még vagy 100 ilyen eset volt, amikor épp már kialakult volna Reni és Cortez között valami, de pont akkor telefonált neki Arnold vagy épp megint szóbakerült Arnold és Cortez idegbajt kapott.. Amúgy én egy kicsit együttérzek Cortezzel.
2016. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Arnoldnak néha túl nagy elvárásai vannak Renivel szemben, azt akarja, hogy tökéletes legyen. Ha szlenget használ vagy csak leír egy szmájlit, már ki van akadva -.- Cortez meg elfogadja Renit úgy,ahogy van..
2016. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Cortez tökéletessége idegesitö néha.

Arnold csak magàrol beszél.

De inkàbb Cortez 

2016. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Mirjam7887 válasza:
Egyértelműen Cortez
2016. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Kicsit meglepődtem amikor olvasgattam a kommenteket:Mindenki azt mondja,hogy Cortez túl tökéletes.Nem akarok kötekedni de aki már kiolvasta az SzJG-t tudja, hogy ez nem igaz.(Vagy ha nem tudja olvassa el a werkfilmes részt.)Corteznek is vannak hibái,de Arnold szerintem önző egy kicsit és legtöbbször nem támogatta Renit.Nagyon sokat nem akarok írni úgyhogy csak 2 szó:Team Cortez❤
2018. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!