Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Team Cortez vagy team Arnold?...

StrawberryPie kérdése:

Team Cortez vagy team Arnold? SzJG

Figyelt kérdés
Nekem Cortez jobban bejön mint Arnold. Nektek?

2015. máj. 30. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Még egy dolog,

és bármilyen meglepő CORTEZZEL értek egyet:

Két ugyanolyan ember egy idő után unalmas!Nem tudnak miről beszélni csak könyvekről.Ezért nem Arnold,hanem Cortez

2018. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Cslaura862 válasza:

Igaz Cortez nem túl életszerű attól még inkább team Cortex mert Arnold bunkó és nem igazán kedves Renivel.

Remélem tudtam segíteni.

2018. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Arnold egy kisajátító karakter lett volna, még ha nem is szándékosan tette ezt. Cortez pedig nálam ott leírta magát, hogy nem állt ki Reni mellett. Imádtam 5 évvel ezelőtt huszonévesen olvasni az SzJG-t, de ezen a ponton Laura csúnya ziccert csinált. Másrészről Reni és Cortez alig beszélgetnek egymással, sehová nem vezet a kapcsolat. Sokkal realisztikusabb lett volna saját útra lépnie 11. osztályban és más szerelmet találnia. Azon a ponton még pont fel lehetett volna építeni egy teljes pálfordulást és még jobbat tett volna a regénynek. Cortez kicsit beledöglött volna, de a tököléseiért meg is érdemelte volna.
2020. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!