Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már részetek paranormális...

Volt már részetek paranormális élmény (ek) ben? Hisztek a kísértetekben?

Figyelt kérdés

Ha már volt részetek paranormális élményekben, kérlek titeket, írjátok le ide! Íme pár tapasztalat tőlem:

1. Egyedül voltam otthon, és telefonoztam benn a szobámban, az ágyamon. Egyszer csak egy nagy suhogás, (szatyor-suhogásának a hangja) én pedig kimentem a folyosóra. Láttam, hogy ki volt nyitva a beépített szekrény, és kiesett belőle a Budy-papír. (xd) Erre vissza tettem, és elmentem a szobámba. Ezután nem történt semmi. Nem tűnik nagy cuccnak, de azért ezeken is be lehet szarni..

2. Ez az unoka nővéremmel történt: ott aludt az unoka nővéreméknél pár ember (nagybátyáink, és a testvére) volt egy emeletes ágy, és egy kihúzhatós fotel. Az emeletes ágyon az unoka nővérem aludt a bátyjával. 2 nagybátyám közül az egyik a földön, a másik a kihúzhatóson aludt. Az éjszaka közepén felébredt az unoka nővérem, és egy ezüst színű, homályos folt ment végig a falon. Rázta őket a hideg. Erre megállt a mozgásban, és "megállt" az emeletes ágy előtt. Az unoka nővérem sírni kezdett (kicsi volt még), majd a többek is felébredtek. Erre a folt felfelé kezdett "úszni", majd hirtelen eltűnt a plafonban. Feljebb ment egy emelettel.

3. Ez is unoka nővéremmel történt: ez 2 éve volt. Az ágya úgy van, hogy ha nem a fal felé fordul, hanem kifelé, akkor szembe fordul a bejárati- folyosóval és az ajtóval. A folyosón 2 + ajtó van: WC, fürdő. A fürdő ajtó nyitva volt, ezért eltakarta a bejárati ajtót. Éjjel felébredt, és valami homályos foltot látott az ajtó mögött. Percekig bámulta, majd a folt eltűnt.


Ennyi lett volna, és ez csak pár darab volt a sokból.

ÍRJATOK TI IS!!! :)



#paranormális #kísértet #homályos volt #ezüstös alak
2015. jún. 6. 11:30
 1/2 Krisztina04 válasza:

Én hiszek a szellemekben és már sok paranormális jelenség történt velem de most csak egyet írok.

Unoka bátyámnál voltam és épp néztük a tévét amikor hallottuk, hogy a konyhába össze tört valami. Mind a ketten be rohantunk konyhába akkor láttuk, hogy egy puhár esett le ami a polcon volt nagyon megijedtünk. Utána vissza menünk Tv-t nézni eltelt kb. 10-15 perc és víz folyást hallottunk a fürdő szobából unoka bátyám megnézte mitörtént és azt mondta megnyílt a csap. Kezdtünk megilyedni aztán pedig kikapcsolt a Tv. Először azt hittem unoka bátyám szórakozik velem de utána láttam hogy a távirányító az asztalon van és nem bírt volna odáig elnyulni úgyhogy ne vegyem észre. Nagyon féltem azzal próbát nyugtatni hogy csak elment az adás. Aztán vártunk egy kicsit és vissza bekapcsoltuk a Tv-t. Utána elkezdtt a TV fogyamatosan csatornát váltani pedig egyikünk sem fogta meg a távirányítótt, az egyik fotel eldölt és nagyon megijedtünk, ki rohantunk a házból és addig nem mentünk be míg az unoka bátyám szülei haza nem értek.

2015. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keresztlányommal (2 éves) sétáltunk egy tónál és meg akarta nézni a kislányt..én semmi kislányt nem láttam és kérdeztem hogy hol van..mondta hogy a vízbe és csúnya meg hogy vizes a haja..elmentünk haza és mondták hogy ott egy 8 éves kislány a vízbe fulladt
2016. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!