Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít az az...

Szabó Flóra Magdika kérdése:

Csak engem idegesít az az hogy a mai lányok 13-15 évesek depiznek ha nincs pasijuk és tök féltékenyek meg direkt ilyen szerelmes tömeg filmeket néznek? és kiteszik tumblr-re azt ahogy szenvednek. Néha még eret is vágnak. Csak engem idegesít rohadtul?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre megértem de ez már sok!!!!CSAK ÉLVEZZÉK MÁR AZ ÉLETET HISZEN YOLOOO VAN!!!!

2015. jún. 18. 17:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
csak tudod néha annyira zavaró tud lenni hogy HÉ YOLO NÉHA JÓL JÖN EGY KIS EGYETÉRTÉS AMIKOR MÁR CSAK OLYANOKKAL VAGY KÖRÜLVÉVE AKI OLYAN MINT AHOGY LEIRTUK EGY CSOMÓAN
2015. aug. 6. 15:17
 12/14 anonim válasza:
Én 14-éves lány vagyok. Én minden nap ezt halgatom és persze ha innkább be állok a fiúkhoz focizni mint hogy ezt hallgasam akkor még nekik áll fejebb. Ezért barátkozom innkább a fiúkall mert ott nem kell ezt hallgasam.
2016. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hat igazabol 14 éves vagyok de egyaltalan nem csinalok ilyeneket.Se az osztályomból semmi.A mai emberek imadjak sajnaltatni magukat igazabol.Nekik csak az ONSAJNALTATAS a lenyeg.Igazabol a legtobb lany nem ilyen.Azert tunik ugy mintha mindenki ilyen lenne mert a normalis lanyokat nem igazan ismerhetjuk meg intertentrol(kevesebb a kovetojuk stb.) ENGEM IS ROHADTUL IDEGESÍT.Jó nem azt mondom h nem hordok tomeg cuccokat (adidas superstar,iphone,bershkas cuccok)de nem vagom az ereim.Ha szomoru vagyok inkabb bemegyek a szobamba es sirok. Eskuszom meg az is jobb minthogy eret vagjak.De ha a mai lanyoknak ez a jo csinaljak. Engem kulonosebben nem erdekel csak hulyesegnek tartom.Nincs baratom es elvezem az eletet igy is.Tetszik egy fiu beszelgetunk es kesz. Ennyi szoval eggyet ertek veled azert.
2017. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Khm. Felszólalnék, én is. Habár rég feltetted a kérdést, de sebaj. Azt én se értem, hogy egy fiú miatt miért vagdossák magukat. De vannak olyanok, akiknek tenyleg rendes problémái vannak, mondom ezt en 14 évesen, mert nekem is vannak. Nem irom itt le de a családommal kapcsolatos. Es tudod nem mindenki olyan eros mint hinned.
2017. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!