Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek több önbizalmat?

Hogyan szerezzek több önbizalmat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem sok önbizalmat kaptam az élettől (ez csak egyes területekre igaz, tehát nem kell azt hinni hogy semmihez sem tudok pozitívan hozzáállni). Ezidáig nem volt egyetlen barátnőm se, mert féltem közeledni a lányokhoz, amikor meg próbálkoztam akkor kivétel nélkül visszautasítást kaptam. De most végre sikerült összejönni valakivel. Az a gondom, hogy állandóan olyan érzések gyötörnek, hogy nagyon hamar szakítani fog velem, mert saját véleményem szerint nem nézek ki jól, nem vagyok menő (az nem is akarok lenni), nincs stílusom, nem történik velem semmi érdekes, és szerintem nem tudom senkinek sem az érdeklődését felkelteni, és úgy érzem hogy nem érzi magát jól velem :c Ő mindig mondja nekem, hogy ezek egyáltalán nem így vannak, és lehetne egy kicsivel több önbizalmam is, meg hogy imád velem lenni. Én nem tudom hogy ő tényleg így gondolja-e vagy csak azért mondja ezt hogy én ne érezzem magam rosszul. Ő azt mondja hogy ő mindig az igazat mondja még ha ezzel meg is bántana valakit aki fontos neki.


Szóval segítsetek! Hogy tudnék több önbizalmat szerezni? Úgy érzem hogy önbizalom nélkül nem fogom tudni megtartani őt és nagyon könnyen el fogom veszíteni :c Segítsetek, kérlek! De normális válaszokat adjatok légyszi. 17/F



2014. aug. 12. 13:27
 1/3 Trafó1 ***** válasza:

szexeljetek.


Ha az megy má nagy gond nem lehet.

2014. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még csak 2,5 hete vagyunk együtt szóval az még korai lenne
2014. aug. 12. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Smárold le, lényeg hogy feszegesd a határokat. Ha nem tiltakozik, akkor még nem érted el a határt :D Aztán legyél kreatív.
2014. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!