Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 -éve vagyunk lassan együtt.Ő 28 éves én 21 éves vagyok.Tervezzük az össze költözést egy jó ideje. Tervezünk albérletbe menni eddig kerestünk is de nem találtunk. Ő jelenleg külön él az anyjáéktól egy eléggé rossz házban.Mivel nem jól jött ki az apjával így elköltözött abba a házba ami van nekik külön de nem is az ő nevén van és azt halottuk hogy az apja el akarja adni.De az a ház nagyon rossz állapotban van teljesen fel kellene újítani amire nem nagyon törekedett a 3-év alatt. Viszonylag jó fizetése van de nem nagyon látom rajta hogy törekedne azért hogy ne ott kelljen lennünk.Én nem nézem le ez miatt csak kicsit már zavaró hogy mindig egy félig össze dőlt házba vezet el aminek van egy hátsó kis épülete abban lakik meg csak igérget állandóan.De nem látom a változást rajta.
2015. jún. 24. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem az övé a ház, és a faterja el akarja adni a feje felöl akkor jóhogy nem újítja fel
2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!