Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügy kp-ban mondták, hogy...

Munkaügy kp-ban mondták, hogy el KELL vállalnom a közmunkát, vagy törölnek a nyilvántartásból. Ilyen lehet? Kényszermunka? ( br.78e Ft) Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A munkaügyiben regisztráltam, kaptam határozatot, pénzbeli juttatás nem jár- annál is inkább nem értem, hogy kapásból közmunkára küldenek itt nyár közepén. Holnaptól. És hogy oldom meg a gyerekem elhelyezését??

részmunkaidős munkát tudok vállalni, ezt jelöltem be és képességeimnek megfelelő munkát. irodait. Erre takarítónőnek küldenek el reggel héttől háromig.

Ha törölnek, legközelebb 2 hónap múlva regisztrálhatok, és ez anyagi veszteségekkel jár, mert aktív korúakat nem igényelhetem, a gyereknek nem tudom, hogy majd a suliba az étkezést kérhetem-e így szociális alapon?



2015. júl. 14. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Próbáld a 1818-at felhívni, jogszabályismeretük van. Mivel már a többi munkaügyi bezárt.
2015. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg szeptembertől ingyenes lesz az étkezés 90e/fő jövedelem alatt.

Milyen végzettséged van?

Gondolom, ilyenkor nem nagyon vannak irodai munkák, suliban voltam év közben, most a nyáron nincs munka, talán szeptembertől. Nálunk csak kérésre közvetítenek ki, legalábbis engem sosem köteleztek, magamtól vállaltam, nem is vagyok jogosult semmilyen segélyre, lehet így más az elbírálás.

2015. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg lebeszélni őket, és a "betelt" vagy a "nem felelt meg" négyzetet ikszeltesd be az adatlapon.
2015. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kronok válasza:
Vagy örülj hogy dolgozhatsz.... -.-
2015. nov. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!