Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen depressziós a mai...

Miért ilyen depressziós a mai tini generáció?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 00:05
 1/3 anonim válasza:
Azèrt mert már csak a kèpernyő bámulása maradt nekik!
2015. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 toth r laszlo válasza:
El vannak kényeztetve .vagy mert a nap túlnyomó részét a tv .. számitógép vagy telefon előtt töltik ..
2015. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az elozo igen buta valasz, es eloiteletes. Elkenyeztetettsegtol az ember nem lesz depresszios. Sajnos a mai tini generacio rendkivul probal olyan lenni, mint az elvart ideal. A tiniknek elvarasaik vannak, ha nincs annyi baratoda amennyi "kene" akkor le vagy nezve. Depressziohoz vezet. Nincs kivel megbeszelniuk, tobbsegeben nem fordulnak szulokhoz, mert nem erzik, hogy tamaszt tudnanank nyujtani. Foleg a gimikben, osztalyokban nagyon eros hierarchia alakul ki, ilyenkor is serul lelkileg a tinik tobbsege. Illetve, ami az egyik legnagyobb okozo az, hogy folyamatosan hasonlithatjak magukat masokhoz, ezzel szinten alaasva az onbizalmukat. Nagyon sokukban akaratlanul is rossz eloiteletek alakulnak ki masokrol, igy a kornyezetet megbantva. Az elozo kommentelo, foleg ha felnott el szegyelhegi magat (17 eves vagyok, sosem voltam elkenyeztetve megis voltam depresszios). Az ilyen velemenyekkel is megsertik a gyerek lelkivilagat, mivel az meg nem olyan eros, mint egy idosebb embere.
2015. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!