Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Depressziós...

Szandra2000 kérdése:

Mit tegyek? Depressziós vagyok? Mi segit kilépnek a depresszióból?

Figyelt kérdés
Anyu állandóan kiabál velem.Minden kis dolog miatt.Valamiért haszontalanak érzem magam.Semmi különleges nincs az életemben.Unalmas.Kezdek bele bolondulni az életembe.Sokat piszkáltak a suliba.Igaz ezek régi sérelmek de mai napig nem tudok túl lépni rajtuk.Legszívesebben meghalnék.Minden nap ülök a szobámba és sírok mert egy senkinek érzem magam.Vagdosni akarom magam mert érezni akarom hogy fájj de mindig valaki meg zavar.Nincs aki szeresen.Egyedül érzem magam.És nem tudok a lelki sérelmeimel megküzdeni.SEGITSETEK LÉGYSZÍVES.

2015. jún. 16. 15:17
 1/1 anonim válasza:
Ha gondolod írj rám,vagy küld el privátba a facebook linked....én is depressziós voltam,ha akarod beszélgethetünk,nekem az sokat segitett.Tarts ki!
2015. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!