Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek "új életet"?

Hogyan kezdjek "új életet"?

Figyelt kérdés

Elegem van a mostani énemből,teljesen más akarok lenni.Sose mentem el bulizni,szórakozni,mindig irigykedtem másokra,és el voltam keseredve,hogy én miért nem lehetek ilyen szép,boldog,sikeres..stb.Nincs sok barátom se,2,akik közelebb állnak hozzám,plusz még egy pár,akiket a barátaimnak nevezek.Nyitottabb,közvetlenebb,magabiztosabb akarok lenni,eljárni bulizni,sok embert megismerni,nem félni az ismeretlentől.Először is,most töröltem magam az összes társkereső,és közösségi oldalakról(pl.myvip),mert ez is csak arra volt jó,hogy felmentem,megnéztem a sok plázap*csát,ahogy pózolnak a bulikban,és sz*r kedvem lett tőle.Nem tudom megmondani,hogy miért.Talán az irigység miatt volt ez is.

Segítenétek nekem megváltozni?Mit kell tennem,hogy csináljam?:)

Ez az utolsó reményem.

16/L


2010. ápr. 24. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Először írd le, mi nem tetszik.

Aztán, hogy mit szeretnél.

Legvégén gondolkozz el azon, hogy hogyan szeretnéd elérni.


De a legfontosabb, hogy ne mással foglalkozz elsősorban, és még kevésbé irigykedj másokra.

2010. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem mindenki egyforma, mindenkinek nem lehet jó a bulizás sem. Én sem jártam/járok, mert nem érdekel. Mármint sem az ottani zene, sem a sok részeg férfi és nő, fiatalok, sem a fejetlenség, és verekedés. Van sok jó alternatíva ellene, nyilván ehhez kellenek barátok, haverok is. Jól tetted, hoyg törölted magad mindenhonnan, igazából fölösleges az egész, régen sem volt, mégis megtalálta mindenki a párját. Irigy ne legyél, biztosan tetszeni fogsz/tetszel valakinek, csak nem tudsz róla. Ne add fel.

F

2010. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!