Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresztények, szerintetek...

Keresztények, szerintetek igaz az hogy Isten úgy teremtette az állatokat mint az embert?

Figyelt kérdés

ilt az orrukba lehelte az életet a lelket?

vagy ahogyan a Jht nevezik szellemet egy fajta energiát?


vagy csak szavakkal lettek teremtve az állatok?


én pld úgy tudtam hogy az utóbbi vagyis csak szavakkal.


mi a véleményetek?



2015. aug. 9. 10:15
 1/3 anonim válasza:

Ez nem igaz.


1. Isten igaz mindent teremtett de az én elméletem szerint csak a sejteket teremtett és egyéb atomokat ezek kialakultak élőlényekké, és egyéb tárgyakká gondolati dolgokká.


2. Igazából Isten Nem csak testet teremtett (testet igazából nem annyira) hanem Lelket is.


3. Nem életet lehelt, mármint ez egy átvitt értelem,ő igazából életfeltételeket (levegő, fény, megfelelő hőmérséklet és táplálék) teremtett ezért éledtek fel a testek, ami igazából fordítva történt (először életfeltételek).


4. Az állatokat teremtő sejtek lettek szavakkal teremtve, amik aztán állattokká alakultak.

2015. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sanyji ***** válasza:

1.hozzászóló:


Amiket itt leírtál azt honnan vetted? Saját elmélet? Mire alapozod ezeket?



Kedves kérdező:



Isten tökéletes! Neki nem kell gondolkodnia, megvan benne minden komplexen. Tehát csak szól és létrejönnek, megvalósulnak a dolgok. Az Ő végtelen mindenhatósága manifesztálódott szavának erejében. Istennek minden lehetséges.


Áldjon az ÚR!

2015. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Semmi, szinte por.. válasza:
Minden tudat állttal teremtett.. Ahogy a Biblia is leírja "kimondta és lett" vagy gondolt rá és lett.. Isten az ideát teremtette. Ezek létbe szálltak mint prima materia, majd a tapasztalás bűne állttal folyamatosan Materializálódtak mai szintjükre, és tovább fognak az Apokalipszisig.. (Ami nincs is olyan messze..)
2015. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!