Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állítólag Einsteint csak 10...

Állítólag Einsteint csak 10 ember értette a világon. Ha engem senki sem ért, akkor zseni vagyok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megértelek...:D
2010. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mondjuk akinek eddig mondtam ezt a kérdést, mindenki megértett :P :D

...de valaki meg hülyének tartott... :( :/

2010. márc. 10. 19:59
 3/4 beetlejuice ***** válasza:
Engem se ért meg senki, de attól tartok, sajnos én nem vagyok zseni.:D Nagyon sokan furcsának tartanak, bár úgy általában szerintem mindenki. Ha 1-szer találkozok vki olyannal, aki 100%-ig megért, akkor elmondok 1 imát az összes istenhez.:D
2010. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek... nem! Mondok példát: valaki azt mondja nekem, hogy "hoztam neked sapkát, hogy ne fázzon a fejed", én erre pedig úgy reagálok, hogy "de jó, már vagy ezer éve nem ettem cseresznyét" nem valószínű, hogy megérti, de ettől még nem leszek zseni, max. elmebeteg. Szóval azt hiszem kijelenthetjük, hogy két embert nem lehet megérteni, a zsenit és a hülyét :P
2011. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!