Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek én is életvidám,...

Milka Kamila kérdése:

Hogyan legyek én is életvidám, jókedvű, humoros?!?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom mi van velem. eltűnt a humorom, az önbizalmam,nem tudom felidézni mikor nevettem tényleg egy jót, volt egy kis egóm (ami nem ártott) az is eltűnt, rengeteget beszéltem, mostmár csak csöndben ülök, nem tudok jó témát mondani mint régen, unalmasnak gondolnak az emberek. ebből kifolyólag már semmihez sincs nagyon kedvem. most ha a sulira gondolok hányingerem lesz.

eddig próbáltam úgy megoldani a dolgokat, hogy nagyon pozitív vagyok, nem gondoltam rossz dolgokra, viszonylag hamar továbbléptettem magam a rossz dolgokon, de ez befuccsolt , itt ülök mint egy zsák krumpli, nem tudom ki vagyok, nem tudom mit akarok...

és mindezek mellett rettentő szétszórt lettem, családom, barátaim, ismerőseim ezért eléggé tartják a távolságot, van akik beszólnak.

nem akarom tovább soroli a dolgokat, csak önsajnálat.

előre is köszönök mindent

13/L


2015. aug. 28. 12:40
 1/1 anonim válasza:

szia, velem is volt már ilyen, egy idős vagyok veled.


A legjobb dolog amit csinálhatsz most, az az, hogy ismerkedj olyan emberekkel akik megtudnak nevettetni. Nem feltétlenül veled van a baj, lehet, hogy a társaságod sem valami vidám.


Na, hát ha a sulira gondolsz akkor nekem is hányingerem lesz:P De valamilyen mértékben én már várom.. Pedig nem vagyok jó tanuló/nem szeretek tanulni... Viszont az is egy jó dolog, ha neki kezdesz eldönteni, hogy mi akarsz lenni, mert most már számít mit gondolsz, keress egy olyan iskolát, vagy foglalkozást, amit szívből szeretnél csinálni..


Hogy hogyan nyered vissza a humorod az egód stb.stb? Nem tudom, ez igazából rajtad múlik, mindenesetre te introvertált ember vagy, visszafogott és csöndes lehetsz, én azt mondom, hogy halgass sok zenét, néz sok filmet, és próbál oda figyelni a tanulásra is, ez majd elfedtetti veled, hogy ki vagy, honnan jöttél, miket éltél át, és új álmokat szövögetsz, legalábbis nálam ez volt!:D


Sok sikert!

2015. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!