Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszio? Hormonok?

Depresszio? Hormonok?

Figyelt kérdés
Elozetesen annyit, hogy edesapam Nemetorszagban dolgozik, 2-3 hetente jon haza de akkor is csak hetvegekre.Edesanyam nagyon nem birja mar az itthoni-es munkahelyi-dolgait(6 oras a munkaideje de 1-2 oraval mindig tovabb van bent es ki sem fizetik neki).Nagyon osszevesztunk, hogy mindig kupi van a szobamban,rendetlen vagyok stb. Aztan belelepett a szogbe(mar semmi baja) es meg akarta csinalni azt a reszt ahonnan a szog kiallt.a szekrenybol minden kiborult a szerszamosladaban nem talalt semmit...es elkezdett sirni, hogy minden szar,minden szetesik,egyedul van...:( (ezt tesommal vegigneztuk es vele egyutt sirtunk...).Azota van hangulatingadozasom vagy mi...Most hogy elkezdodott az iskola tobbet kell tanulnom es egyszeruen nem megy...ha tanulni kezdek ideges leszek es uvoltozni kezdek es a fuzeteim meg egyeb tancuccaim dobalom...minden egyes nap...aztan bogok, legalabb fel orat...A suliban minden nap szomoru vagyok, orakon alig birok figyelni, es senki nem veszi eszre, hogy szomoru vagyok...SENKI!Elkezdtem magam vagdosni,es mindenen sirok...Egyik nap mondta Edesanyam, hogy ne nagyon akarjak atmenni masik iskolaba(ahova a legtobb baratom jar) mert hogy Edesapam mar nezi a lakasokat Nemetben es lehet koltozunk...Mikor ezt mondta egy oraig bogtem aztan a combomat szetvagtam...(tudom hogy semmit nem old meg...)Soha nem irtam ide meg semmit,de most mar nagyon nem birom😞Egyetlen baratnommel beszelnem meg ugy igazan,de nem akarom a problemaimmal terhelni, de ha megis megteszem akkor is csak uzenetben...Szemelyesen meg senkivel nem beszeltem errol es nem is szeretnek.Foleg nem Edesanyammal:( Bocsanat a hosszu fogalmazasert, helyesirasi hibakert, es az ekezetek hianyaert(telefonrol nem szeretek elezettel irni).Aki segit annak elore is koszonom...es konkretan az erdekel hogy mi lehet ez a hangulatingadozas nalam?(depresszio,hormonok stb.) :( 13/L

2015. szept. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már vagdosod is magad az már elég komoly dolog.

Anyukád nem látja a nyomokat rajtad?Mindenképp beszélj vele,hogy mi bánt.

Másképp nehéz lesz megoldást találni.

F40+

2015. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nyomokat probalom eltakarni.Beszelni nem nagyon szeretnek vele errol,hiszen van eleg problemaja ezen kivul is. :(
2015. szept. 16. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

De neked is van.És úgy tűnik súlyosabbak mint az övéi!Egy szülő számára nem lehet nagyobb probléma mint a gyereke rossz egészségügyi állapota.

-előző

2015. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat akkor lehet raszanom magam a beszelgetesre ha lesz eleg idonk beszelni kettesben.Koszonom! :)
2015. szept. 17. 06:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszed!Ez a legjobb megoldás.

Sok sikert!

2015. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!